Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titanfall

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Hareket kabiliyeti, titanlar falan aşırı gaz özellikler. Bayağı sağlam aksiyon dönüyor. Haritaya göre loadout seçmek gerekiyor, titan ağırlıklı mı gitsem diye düşündürtüyor, haritayı öğrenip bir ucundan diğerine wall runningle gidebilmek falan bayağı iyi. İlk oynayınca çok karambol oluyormuş gibi duruyor ama haritalara silahlara alıştıktan sonra işin rengi değişiyor.

Ben bayağı memnun kaldım ama peçle falan milyon yeni şey eklemeleri lazım. Yeni modlar lazım, görüntümüzü değiştirebilmemiz lazım. Şu saçma campaingi de toptan silseler daha iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

I used the Hola firefox extension (chrome wont work for me) to preorder the deluxe edition on origin mexico.
I turned off the extension right before the payment and voila!

Bu arkadaşın dediği gibi şekilde, Mexico Originden deluxe edition ı paypal ile 104TL ye aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DLC'lerin dört bir yanımızı kuşattığı bu endüstride, Titanfall'a bir DLC çıkmasa şaşırırdık gerçekten. Bugün Avrupa'da çıkan oyun, efsaneleşme yolunda ilk adımını atarken, yapımcı Respawn'ın topluluk yöneticisi Abbie Heppe'de oyunun gelecek ilk DLC'sini açıkladı.

Titanfall'un illüstrasyon kitabında görülebilen yaratıkların yer alacağı DLC, uzaydan tehditleri konu alacakken, yepyeni Titan'ları ve birçok yeni silahı da oyuna ekleyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...