Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Autumn Sale Başladı - Ne Alıyoruz?

aente

Öne çıkan mesajlar

walking dead dlc sadece %50 almış tüh. state of decay %33 aslında biraz daha inse onu alırım belki. bir de agarest generations of war alacağım ama yılbaşını beklerim belki bu ikisi için, daha fazla düşmeyebilirler şimdilik yeni çıktılar diye. saints row 4 sonra ama o da yılbaşına belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Prison architect hala pahalı ya, space hulk u eskinin hatrına alsam mı...

İndirimli fiyatı ile alınabilir. Ama eskiden kastın bilgisayar için çıkan eski Space Hulk oyunlarıysa, oynanış olarak bu onlar gibi değil. Masaüstü oyunun birebir uyarlaması.

Sam said:

bir de agarest generations of war alacağım ama yılbaşını beklerim belki bu ikisi için, daha fazla düşmeyebilirler şimdilik yeni çıktılar diye.

Agarest'i almayı bir ara ben de düşünüyordum da oyun için yapılan yorumlar oldukça kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:
Agarest'i almayı bir ara ben de düşünüyordum da oyun için yapılan yorumlar oldukça kötü.

ben onu ps3'te alacaktım da hdd dolu diye almamıştım. o türdeki bütün oyunları tükettim neredeyse, kalmadı. :p çok iyi olmasa da bana uyar herhalde türün meraklısı olduğum için.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Space hulk amigada ki space crusade in aynısı. Ama acaip düşük puan almış, o kadar kötü yani?

Hayır, Space Crusade'in aynısı değil. Space Crusade yine Warhammer 40K evreninde geçen aynı isimli oyunun masaüstü uyarlamasıydı. Konsept olarak Space Hulk'a benzer, ama ikisinin oynanışı farklı ve bence Space Crusade daha iyi bir oyun.

Space Hulk masaüstü oyunun aynen bilgisayara uyarlanmışı. Kötü değil, ama bir bilgisayar oyunu için içeriği çok kısıtlı. İndirimli fiyatı 10 dolar ki o fiyatın hakkını verir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...