Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Paticek bir MMO'ya başlıyagh... (Marvel Heros a baslandi)

totemic

Öne çıkan mesajlar

5 euro iken Eve deniycem gibi.

Denedigim F2P oyunlar arasinda onereceklerim:

Dragon nest: Bu oyun cok smooth. Cok akici. Dungeon sinematikleri vs. ile en zevk alarak oynadigim oyunlardan.

APB: Bu oyun casual takilmak icin iyi aslinda. Diger oyunlarda zaman ayirabilen ve ayiramayanlar arasinda ucurum olusurken bunda her zaman beraber takilabiliyor oyuncular.
Aslinda Rift de iyi ama ona cok zaman ayirmak lazim. Lvl kasarken bile dagilir paticik grubu.
Sosyal ağlarda paylaş

dragon nest eğlencelimiki :P. pvp kısmını merak ediyordum o oyunun (şimdi yazılınca hatırladım oyunu. Yoksa aklımın ucunda bile yoktu :P. Eskiden oynadığım bir oyunun ventinde sürekli sohbeti açılıyordu)

dragon nest e bakınırken, şunu gördüm bir yerde (başka bir oyuna ait)
http://www.youtube.com/watch?v=LE161yNnGfY
Sosyal ağlarda paylaş

oynayacak oyun yok oğlu yok. wildstar, everquest next/landmark, teso, yeni dayz, star citizen bekliyoruz. bu saydıklarımdan da en az 2 tanesi patlar.

şu an sıfırdan oynayabileceğim bir tek eve olabilir, o da günde 1-2 saat max, 8'den sonra. kalabalık olmazsa onun için de elimi kıpırdatmam 2,3 kişi başlarsak çok keyifli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

dragon nest eğlencelimiki :P. pvp kısmını merak ediyordum o oyunun (şimdi yazılınca hatırladım oyunu. Yoksa aklımın ucunda bile yoktu :P. Eskiden oynadığım bir oyunun ventinde sürekli sohbeti açılıyordu)

dragon nest e bakınırken, şunu gördüm bir yerde (başka bir oyuna ait)
http://www.youtube.com/watch?v=LE161yNnGfY

memeli oyun oynayacaksak tera var. enmasse us serverlarına türkiye ip banı kaldırmış. eu'da gameforge var diye pek heves etmemiştim. indirip deneyebilirim

oyuna bakarken gördüm bu ne kadar lame birşey ya

http://tr.ign.com/pictures/games/14356584/89647.jpg

onun dışında arkadaş olsada beraber oynasak dediğim fallen earth var.
Sosyal ağlarda paylaş

eve online daki heyecan oyunu öğrenince başlıyor. Malesef 1 hafta oynama ile öğrenilecek birşey değil. Oturup 1 ay rehber video takılmak gerekiyor oyun vakitlerinde. Sonrasında heyecanlı olmaya başlıyor. Haliyle bu kadar sabırlı değiliz. Sanki değmeyecekmiş gibi bir izlenim veriyor.
Oynayanlar bile doğru düzgün bilmiyor eve online ı. Zaten çoğu farmer milletin. :P. Benim çok vaktimi almaya başlayınca bırakmıştım. Bırakınca pişman olduğum tek oyundur kendisi :D. Hesabı satmayaydım iyiydi...

@Xenus
tera eu çooooooook yalan. Us iyi fakat oyunda aim hedesi var. Ping önemli baya. Ben eu da oynamış 2 aya bayaa iyi bir karakter yapmıştım. Fakat 1 ayda oturup pvp setini yapmaya başlayacağımdan bırakmıştım (eu serverına güvenmiyordum). Eu kesinlikle tavsiye etmem. Gameforge kadar uyuz bir firma yoktur. Adamlara videolu bot koyuyorum. Herifler 7-24 bg farmlıyor. Puanları satıyor (onun yüzünden bir taraf eziliyor). Öyle birşeyki 15vs15 oyunda 3-4 tane bir takıma bot gelebiliyordu.

Herifler, adamların isimleri görünüyor koyduğum video da diye benim forum hesabımı bir süre banlamıştı. Fakat o oyunculara birşey yapmadılar. Support a da mail atmama rağmen, herifler oynamaya devam ediyordu. 1 ay daha dayanıp bırakmıştım :P
(not: premium (tera club) ve marketine harcadığım paralara yazık)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...