Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Paticek bir MMO'ya başlıyagh... (Marvel Heros a baslandi)

totemic

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Sparkcaster said:

bingildak said:

hangi oyunda mesela istikrarlıydı paticik?

wow oyandı burning crusade den pandaya kadar

kaç kişiydiniz? bilmediğimden soruyorum

evet sparkın dediği gibi ama onda da kesintiler halinde oynadık

contenti nson bossunu kesip, farmlamadan bırakıp bir sonraki contente kadar accountlarıdonduruoduk sonra tekrar toplarlanıoduk

bu şekilde ilerledik

baya keyifli günlerdi hey gidi , tekrar olsa tekrar yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun şu ki gerçekten iyi mmo yok.

poe vs diablo karşılaştırması üzerinden gidersek poe diablodan 10 20 kat daha iyi bir oyun indie bir firma tarafından çıkarılmasına rağmen. ama aaa bir teknik altyapıya sahip olmadığı için ve zor olduğu için burdaki gamer geçinen casuallar bile burun kıvırıyor.

mmo da da aynı sorun var işte. bide mmoda aaa bir teknik altyapı ihtiyaç ama bunu yapabilecek oyun yapımcıları da casuallara hitap eden boktan oyunlar yapıyor. bunu kickstarterla gelecek mmolar bozar inşallah diye düşünüyorum. en yakın düzgün aday camelot heralde bekleyip görecez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

maplestory ne kadar aptal birşeydir ya. abi 5.5 gb şey indi kurdum. siteye yönlendiriyor login için. giriyorum. oyuna servera tıklayınca atıyor.

hadi bi get dedim sildim.

ben bu olayı çözdüm bu arada.

incdarkness said:

dragon nest europe
baslayin abi muhtesem bi oyundu

pc yi kirmamis olsam devam ederdim kirma sebebim ile oyunun alakasi yok

dragon nest e bakarken maplestory ile aynı şirketin oyunu yönettiğini gördüm. meğersem nexoneu diye birşey varmış. avrupadakiler bunu oynayacakmış. maplestory için mutlaka nexon eu gerekli. amerika clienti olmuyor.

+ king arturs mmo değil ki abi lol gibi dota gibi bişey. giriyon atıyon çıkıyon. yani güzel ama mmo değil. max 32.
Sosyal ağlarda paylaş

Beynimize metrix gibi Eve online oynamayı yükleseler oynarım. Ama denildiği gibi biz öğrenene kadar bırakırız zaten onu da.

En son Vay ak'de oynadığımda SWTOR'a başlamıştık. Bu kadar oyunu bırakmaya meyilli adamlara bir de tortanik gibi bir oyun vurunca öyle bir dağıldık ki önünü alamadık.

Şu an kısa vadede oynayabileceğimiz hiç bir oyun yok. Beklediklerimizin hepsi Q2 2014. Yazdan önce böyle bir oluşuma gireceksek ancak mevcut oyunlardan olabilir. Ama orda da birlik olmamız mümkün değil.

GW2'yi oynamazlar, zorlasak 5-6 kişi oluruz max. Wow'u kimse açmaz bu saatten sonra, WarZ'yi unut facia zaten. Eve de pek olası değil. UO'da olmayacak.

Paşa paşa kabullenin akşamları 1-2 saat BF4, gerisi de karışık kuruyemiş singlelar falan. Yaza kadar bunun alternatifini göremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...