Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Paticek bir MMO'ya başlıyagh... (Marvel Heros a baslandi)

totemic

Öne çıkan mesajlar

işte ortak bir "kaliteli" veya "düzgün" anlayışı olmadığı için herkesin beklentisi farklı. bir grup anırarak eğlenerek oynarken, diğer bir kesim "bu ne ya" deyip 2. haftanın sonunda bırakıyor. o noktaya gelmeden ragequit yapıp oyunu bir daha açmayanlarda var asdasd.

sonuç itibariyle bir oyuna community olarak başlanması ve 2. ayın sonunda kalacak aktif oyuncus sayısı 15'i geçmez paticikte. bu kadar yıldır bunun aksini görmedim. wow'un başlarında belki olmuşsa olmuştur o zamanlarda zaten ben US'de oynuyordum. bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

wowun başlarında bile beceremedik burdan toplanıp da oynamayı, lise 1 e giderken ingilizce üstadı olduydum alman lisesinde, ybancılarla wow oynamaktan sfsd.

şöyle çekirdek bir mmo tayfası çıkarmak imkansız gibi, şöyle sayfaları azcık okudum herkes aynı şeyden şikayetçi; vakit :D

ben de açıkçası haftada toplam 5 saat oynayabileceğim bir mmoya elimi bile sürmem. ama şöyle pati ahalisi olarak toplanıp counter, tf2 , natural selection, cod gibi böyle casual olarak oynanabilecek oyun oynayalım derseniz her türlü go go.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu seçmekten ziyade bir araya gelmek daha zor. 20+ olduktan sonra sırf beraber oynandığı için çoğu oyun deli zevkli olabilir

steamde çoğumuzun üye olduğu paticik grubu var ama bu konuyu görüp, birlikte oynayacaklar için ayrı bi alt grup felan kurulsa güzel olur. deneme yanılmayla en eğlencelisi bulunur

bf 4, gw 2, warz/dayz, cs go gibi değişik tatlar negzel olur

bf4 eksik benim. onu da bu akşam alcam.

hele bi yiğit çıksın. steam+ vent, skype vb ayarlasın. birlikte oynuyoruz çılgın atıyoruz dedikçe sayı çoğalır.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

benim son 3-4 oyunda gördüğüm budur.

mmo anlamında diyorsun herhalde.

baya istikrarlı çünkü bizim forum oyun konusunda. mmo'da da gayet güzel zamanlar geçirdik şu ana kadar, son 2 - 3 yıldır hepten kaliteli mmo olmadığı için piyasada bu kadar kopuk oynuyor herkes. community'nin suçu değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

uo da istikrarlıydı. O kadar çeşit olmasına, herkesin farklı yerlerde oynamasına rağmen, muhabbetler ortakdı :P.

aslında guild pvp hedesi ile birlikte gw2 en iyi seçenek. Hiç olmazsa eğlendiriyor :P. Sitesinden alıp, beğenmezseniz iade bile edebilirsiniz (halen var mı bilmiyorum.)

bana göre değecek tek oyun Eve online. Onunlada kimse uğraşmaz (vakti de yetmez).
Mmo vaktini patide geçirelim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...