Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Bende var bu ya, buradan arkadaşlarla oynuyorduk hatta.

Dönüş hype ı olursa trene binerim.

@Davidmills
@Falrod
@Gangren

Şu oyuna yazık ettiler yaa. Destiny 2 denedim, ııh sarmadı bunun kadar. WoW a bildiğin deli zaman harcıyorum, ama halaaaa şu oyun arada dürtmüyor değil. Dur bi indiriyim bunu ben yaaa asfasdds, sararsa tekrar dürterim herkesi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi giriyim dedim bayağı sudan çıkmış balığa döndüm. Bayağı içerik var gibi görünüyor. Öğleden sonra oyundayım. Gelen olursa takılırız. Baştan bile kasılabilir adsfsfa..

Khiran said:

1.8'le geri dönenler için şöyle bir guide hazırlanmış redditte

https://docs.google.com/document/d/1AF3Dh-HKMNjPy5lk7xw2GtJGqCM_6BUkYxjUWlxYcak/edit

Şuna biraz bakınayım, sağolasın paylaşım için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben PS4'de oynuyorum gayet kalabalık. Eşek yüküyle şey gelmiş dünyalar kendi içinde sınıflandırılıyor gear seviyesine göre, pvpde silahlar dengeleniyor, sponge bob npcler baya azalmış hani lvl 1 silahı ile lvl 30 indirmeye çalışıyorsanız aynı tabi ama levelı yeten silahlarda hatta -1,2 lvlda dahi gayet damage veriliyor.

Skirmish mode baya başarılı.

PS4'de indirim varken bence kaçırılmamalı free updateler bile fazlası ile gameplay sunuyor parası olan 20TL daha atıp ek paketli versiyonunu alabilir ben direkt gold aldım.

http://www.ign.com/wikis/the-division/Updates_and_Patches
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şu oyunu alasım var. çıkmadan çok hype yaptıydım ama yorumlardan sonra oyunu denemedim bile sdfs.

ps4'te nasıl oynanma oranları acaba.

eğer oynicak adam varsa bende almak istiyorum açıkçası. ilk çıktığında pc de 2 haftada tüm contenti bitirip bırakmıştık sonrasında. updateler gelene kadar ztn baydı oyun. şu anda iyi diyorsanız ekip olursa oynicak ben ps e alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldım. level 8 oldum. çok fazla içerik var gibi hoşuma gitti.

açıkcası destiny 2'den daha çok keyif aldım bundan. keşke daha önce alsaymışım. end game patates heralde yoksa bu kadar kötülenmezdi.

atmosfer falan güzel. nedense tam bir zombi atmosferi var virüs falan. acaba zombiye dönüyor mu ilerde işler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...