Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Baya content/game mode eklemişler baya keyifli olmuş, oyna oyna bitmiyor WoW gibi.

Geride kaldım nasıl yakalarım derdi de yok, undergroundda item yağıyor, ondan sonra min/max derdine düşüyorsun gene de bi ton set olduğu için opsiyon baya fazla.

Bi shotgunlar biraz gereksiz zayıf olmuş sanki, onun harici bi sıkıntı yok gibi.

OP olan çoğu şey nerf yemiş post-release döneme göre. Skillerden alınan +dmg bufflari özellikle ciddi zayıflatılmış, güzel olmuş.

PVE özellikle güzel olmuş. Bullet spongeluk ve dps yerine healing station patlatma, focus-fire, cc falan daha öne çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Setlerin hepsi nerf yemiş benim anladığım. Öyle çok dominant bi dps seti göremedim açıkçası. Nomad 4pc kullanıyorum PVE'de proclayıp duruyor, baya ezmode oluyor.

Setten öte gene aynı talent, stat sinerjisi yakalamak önemli. İşte SMG + crit dmg + bir miktar modlarla base %40 crit %130 crit damage yaptım, pulse açınca crit %60 hard cap'e dayanıyor falan. Magsize-firerate - eldivene +smg dmg vs. vurduğum eriyor ki release döneminden beir oynamıyorum, 3 gün underground yapınca geçerli oldu char PVE için.
Sosyal ağlarda paylaş

Hastalıktan eventi kaçırdık. Neyse ay boyu devam ediyormuş. Assault tan girer başlarım, Classified setleri en kısa böyle farmlarız zaten.

Assault

Start Date/Time: March 8th, 12:00 UTC
End Date/Time: March 12th, 08:00 UTC

Strike

Start Date/Time: Match 15th, 12:00 UTC
End Date/Time: March 19th, 08:00 UTC

Ambush

Start Date/Time: March 22nd, 12:00 UTC
End Date/Time: March 26th, 08:00 UTC
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayenin devamına Avrupa üzerinden yürürler herhalde. Paris, London..klasik işte.

Bu arada yeni GE başlıyor bugün, Nomad, Predator, FNC, Banshee Classified Set dizmek için iyi fırsat. Lexington da Ramos ile akrabalık bağı kurmak üzereyiz. İlk girdiğimiz gün Lexington u hatırlayınca, L.Barret abla daha kapıdan çıkmadan eriyo, feci faceroll ahuahuuha.

Galiba Nisan dan sonra daily lere Legendary zorluğu gelecek, her ay event falan derken Division 2 ye kadar tutabildikleri kadar oyunda tutmaya çalışıyor adamlar.

Şaka bi yana oyun hakikaten 4 kişi olursa keyifli yaa halen. Survival, Incursion kaşınırsan DZ falan iyi durumda oyun yani. WoW dan bayanlara tavsiye (tu).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...