Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

mokoko said:

applev0dka said:

napıyorsunuz peki ?

lvling mi endgame mi

ben demoyu indiriyorum. haftasonu bi bakıcam eğer gelen olursa şaapak. sararsa devam ederim diye düşünüyorum.

ps için mi ?

indirim bitiyor evet ona dikkat etmek gerek

aynen ps için indiriyorum şimdi. 20sinde indirim bitiyo ozmna kadar 1 2 gün takılır bakarım. eğer sararsa alırım diye düşünüyorum ama birlikte oynicak kasıcak adam lazım tek başına bayar sanki. ben pc de 2 hafta full oynamıştım sonra ekip dağıldı oyun kaldı öyle. içimde kaldı konsept falan çok iyiydi aslında. yeni content ile çok umutlandırdı nedense. ekip olursa oynarım diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ok abi ben ztn oyunu beğendim de ps'te oynaması rahat mıdır becerebilir miyim onu düşünüyorum sadece. destiny mesela başlarda çok rahattı ama sonradan zorlandım zevk almamaya başladım kol ile fps'den. bu 3rd person olduğu için çok daha rahat olacaktır diye düşünüyorum ama şüphelerim var onu denicem açıkçası deneme sürümü ile.

yoksa oyunu biliyorum yani end game'e kadar gelip baya oynadım pc'de :D akşam yazarım buraya ben aldım yada vazgeçtim diye
Sosyal ağlarda paylaş

dz çok zevkli abi ama ben oynadığım sıralarda pc'de inanılmaz bir dengesizlik vardı o yüzden keyfini çıkaramadık pek. pve tarafındaysa büyük görevler tek başına yapılmaz gibi geliyo bana. yani oyun dengeliyor diye tahmin ediyorum ama yinede 3 4 kişi beraber oynamanın tadı olmaz :D

sen ne yapıyosun şu anda pve'de mesela single? bide oyunda voice chat var mı ps'te? grupla konuşma işini halledebiliyo musun?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

dz çok zevkli abi ama ben oynadığım sıralarda pc'de inanılmaz bir dengesizlik vardı o yüzden keyfini çıkaramadık pek. pve tarafındaysa büyük görevler tek başına yapılmaz gibi geliyo bana. yani oyun dengeliyor diye tahmin ediyorum ama yinede 3 4 kişi beraber oynamanın tadı olmaz :D

sen ne yapıyosun şu anda pve'de mesela single? bide oyunda voice chat var mı ps'te? grupla konuşma işini halledebiliyo musun?

side mission encounter falan kovalıyorum haritada tek başıma. büyük görevlerde matchmaking yapıyorum. voice chat denemedim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...