Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

dünkü stream'e baktım da, bu ne şimdi cidden...

tank dediğiniz bu muydu? :)

adamların zorluk anlayışı şahane. o kadar şahane ki göstermek için godmode açmak zorunda kalmışlar. yağmur damlası gibi nade düşüyor. gökten sniperlar spawn oluyor falan. annual bullet sponge and nade tosser convention gibi asdasd. anladığım kadarıyla hiçbir yeni tasarım yok. aynı mobları statlarıyla oynayarak ve sayılarını arttırarak dalgalar halinde eklemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben bu oyunda şanslıyım. PVE grubumuz iyi, kötü çıkıyo. Günlük Dailyler vs için. Zaten PVE olarak yapılcak çok şey yok.

PvP için dün çok keyif aldım aente ile manhunt qeyfi hımpfss.. Biz öldürdük onlar geri geldi, adamlar rogue olmaya biz onları öldürmeye doyamadık adsffsfs. Ha bu arada 100K HP ile, 60K arasında neredeyse fark yok PvP de. Zaten 3-4 kişi sıkıyor aynı anda sana, ha teke tekte illa ki farkeder. Ama tek tabanca DZ ıııh. Fire-Electronics her türlü yürüyor PvP de.

Sam gel abi su çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

.

başganım çirkince lootu için insan öldürüp manhunt falan olmaktan keyif alırsan girelim yine bir ara denk getiremedik senle kaç keredir zamanımızı. geçen gün milletin 4 tane sarısını çalıp extract ettim, ıımmffs, her türlü kepazelik için dürt beni.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

sipeyskeyk said:

http://i.hizliresim.com/pz2O3N.png

:):)

Ulan! Ben uplay'den seni ekledim de ayıb etmişsin. Neyse sen beni boostlarsın 18 oldum :p
bu akşam 6 dan sonra bir aksilik olmazsa takılıcaz yine elemanlarla. Çok yardımcı olıyorlar sağolsunlar, oyunu öğretti bir tanesi resmen gear ımı talentlarımı her şeyi ayarladı adam. Uplay nickini söyle de çağırayım online olursan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...