Jump to content

DeviantSun

=o=
 • Mesaj sayısı

  839
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

DeviantSun hakkında

 • Rütbe
  DeviantSun
 1. DeviantSun

  The Division

  Free update diyor çünkü düz patch değil, content update, yersen :D Yeni bir PvE bölgesi ve tam anlamamakla beraber horde mode gibi bir şey geliyor. Ben arada açıp world boss farmlayıp bırakıyorum. Destiny 2 gelinceye kadar oyalanmaca işte, tahminimce D2 gelince yedek hard disk'e kayar :D
 2. DeviantSun

  Final Fantasy 14 online #2

  Combat hızlanmaktan çok, gereksiz skill'ler, düzgün çalışmayan sistemler elden geçecekti. Açıkçası exp'ın combat hızına çok da bir etkisi yok. Ben değişiklikleri beğendim, bir çok kullanılmayan veya saçma skill düzeltilmiş. Bir iki patch'de sonra iyice düzene oturur zaten. Ama önerim eğer ilk 20 lvl oynanışı değerlendirip combat sana yavaş geldiyse bir kaç end game videosu izlemeni öneririm. FF ne yazık ki combat eğlencesini end game'e yaklaşmadan pek gösteremeyen bir oyun. Ayrıca combat hızı ile class seçiminin acayip etkisi var, örneğin Black Mage/THA ile combat çok yavaş olurken, Puglist veya Archer gibi class'da çok daha hızlı oluyor. Son olarak Stormblood'ı alırken aklınızda olsun, onun için FFXIII asıl oyuna ihtiyacınız var, Stormblood sadece expansion.
 3. DeviantSun

  Gwent : The Witcher Card Game

  Öncelikle henüz Patch daha gelmedi, ne zaman geleceğini açıklamadılar. Dolayısıyla nerf de olmadı :D Daha final değil gibi, üzerinde çalışıyorlar. * Nerf'lenen kartları 5 gün boyunca craft ücretine kırabileceksiniz. Dikkat, animasyonlu premium kartlar söylentiye göre düz versiyonları kadar scraps verecek. * Rare ve common kırma %100 daha fazla scraps verecek. Önerim patch gelene kadar kartlarınızı kırmayın. * Para ile keg aldıysanız bonus scrap verecekler, geçmişe dönük. Bu mill scraps bonusunu kompanse etmek için. *Liderler artık sadece challenge veya craft ile çıkacak. Daha fazla bilgi için: reddit thread
 4. DeviantSun

  Gwent : The Witcher Card Game

  Yanlış hesaplamadıysam saat 22:00'de stream var, yani patch'den bahsedecekler. https://www.twitch.tv/cdprojektred
 5. DeviantSun

  Crowfall

  Official serverlar olacak, 6 ay mı ne bir süre sonra reset yiyecek, zaten oyunda level filan yok. Amaç o süre zarfında maksimum alan capture etme, görev yapma vs. Unofficial server desteği de getireceğiz diyorlardı sanırım.
 6. DeviantSun

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Overwatch'dan Lucio geliyor. Güzel gözüküyor.
 7. DeviantSun

  Mass Effect 4

  En ucuz fiyat bulan var mı? 60-70 euro vermek cidden şu devirde titrettiriyor insanı.
 8. DeviantSun

  Dreadnought

  Abi bu bariz MOBA/Brawl Arena değil mi? Niye MMO kategorisinde? :D Hatta yeni gelecek MOBA'lar başlığında bile bir kaç kez geçti adı. Bir de Star Conflict'den çok Fractured Space ile aynı diyebiliriz. Star Conflict'de bir universe, quest filan var. Bu direk arena match. Bir tek yeni bir Onslaught diye bir mode getirdiler, AI düşman kesiyorsun.
 9. DeviantSun

  Breakaway

  Alpha başlıyor: Amazon Breakout
 10. DeviantSun

  Space Hulk: Deathwing

  Çıktı mı, gömebilir miyiz artık? :D
 11. DeviantSun

  Wrist Rest (Bilek ağrısına çözüm için)

  Mouse ve klavye kullanmaktan bileği ağrayanlar, powerball alıp düzenli olarak 1 ay kullanıyorsunuz. Günde 3-4 defa çalışın ama öyle hız rekoru filan kırmaya çalışmayın, daha beter yaparsınız, amaç bilekteki kasların sinirlere olan baskısını azaltmak, kasları biraz zorlayacak ama zedeleyecek kadar abartmayın. Hızdan çok süre sizin için önemli. Ben de dahil olmak üzere 4-5 arkadaşımda ağrı tamamen bitti. Daha fazla bilgi isteyen "carpal tunnel powerball" diye aratabilir.
 12. DeviantSun

  H1Z1

  Kalmışsa bir tek 3LLBY-Q655V-A29PA kalmıştır, diğer hepsini denedim, birinci oldu :P
 13. DeviantSun

  Paladins (f2p overwatch gibi bir oyun)

  Şaka maka steam'de top 10 oynanan oyunlar arasında geziyor. Overwatch kopyası filan derken adamlar parayı kazandı :D
 14. DeviantSun

  Battlerite

  Oyun güzel de hype çabuk bitti. F2P ve para kazanma modeli de cosmetic ile şu an kullandıkları model olsaydı sanırım biraz daha çok tutardı. Cidden eğlenceli oyun çünkü.
 15. DeviantSun

  Star Citizen

  Abi benim anlamadığım birisi daha önce yazdı. Burada 1000 dolara aldığın gemi/paketi erittiğinde bir anda 1000 dolara eş değer oyun içinde harcayabileceğin paran olmuyor? Sadece dolarla alabildiğin gemi/paket alabileceğin 1000 dolarlık store credits oluyor. Yani parayla gemi sattım, onu erittim, gittim eritme kazandığım parayı oyun içinde trade goods ve silah almak için harcadım gibi bir olay söz konusu değil. Melting'in amacı, elindeki gemi ve pack'leri daha pahalı gemi ve paketlerle değiştirmek isteyen kişileri refund işlemi ile uğraştırmamak. Daha önce bu işi upgrade pack'lerle yapıyordun, epey karışıktı, onu basitleştirmişler.
×
×
 • Yeni Oluştur...