Jump to content

Yabgu

=o=
 • Mesaj sayısı

  978
 • Üyelik tarihi

Yabgu hakkında

 • Rütbe
  Yabgu

Son profil ziyaretçileri

1.028 kez ziyaret edildi
 1. Yabgu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yav ne kadar bayağı ithamlar bunlar, gelmeyecektim, olur da biri denk gelir hakkımda yanlış zanda bulunur diye istemeye istemeye yine ileti atıyorum. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim ama cevap vermeyince de olmuyor, bu kadar da low muhabbet döndüreceğiniz, aklıma gelmezdi. Ben ODTÜ'de jüri de oldum, Akit TV'ye de çıktım, Hürriyet'te (Doğan'ken) de yıllarca yazılarım yayınlandı. Daha sayayım mı, bence kafi. Özetle open sen ne saçmalıyorsun :S ayrıştırmacılığın kitabını yazmışsınız. İçerik yoksunu, kime göre neye göre? Mesela YouTube cephesinde 6000+ abonem var ve iyi bir oradan artarak ilerliyor, zaten hedefim 10k idi. Laubalilik yok, sürü psikolojisi ile x izleniyor onuna alakalı içerik üreteyim yok, miribi irkidişlir yok... 6000 adam zevksiz, akılsız, bir sen ve senin gibiler mi über? Upload sorunu olmasaydı, yeni çözebildim, çözene kadar ara verdim, Twitch'te 100 paralı abonem vardı, yeniden bu rakama doğru ilerliyoruz, geçtiğimiz haftalarda partnerlik oranlarını tamamlayıp başvurumuzu da yaptık. Yanlış bilgi ile yanlış algı oluşturma çaban da gözümden kaçmıyor. Çıkmadan önce 3 tane Bannerlord hediye etmeyi planladık. 1 Facebook çekiliş, 2 Twitch'ten iyi klip alan ve 3 Twitch'te canlı yayın esnasında. Oyun çıktıktan sonra da bir bu kadar. İnşallah. + Ulan hediyeyi ben veriyorum, istediğim gibi veririm. Sen hiç x hediye edeceğiz, yapmanız gereken odandaki yatağına yat tavandan kafana düşecek diye bir katılım şekli gördün mü. İnanılmaz ya, şu konuya bile açıklama yazıyorum, 30 yaşında adamım vallahi hicap duydum yav. Son olarak şu ortamdaki olumsuz duruma yapıcı eleştiri getiren Xeno ve diğerler üyelere de teşekkür ediyorum, sizlere yeniden sabır diliyorum. Sinek küçük ama mide bulandırır, 1-2 abuk yorumla hakkımda yanlış zanda bulunulmasın diye yazdığım bu ileti Paticik'teki son iletim. Elveda :) Vallahi daha da yazmam. Israr etmeyin :P Bu kadar kendimi izah etmeme rağmen şu üsteki tiplerin iftira ve yaftaları kanıp beni tanımadan ve bilmeden hakkımda atıp tutacaklar için de bir önerim var, "erdem" kelimesinin manasına bir kez daha baksınlar...
 2. Yabgu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Hah düğün fotosunda eksikler vardı tamamlanmış :) Ben oyun kültürü olan, yaşça akranım/büyüğüm adamlarla muhabbet etmeye geliyorum. Laubaliliğe, yılışıklığa, goygoya değil, 1-2 yaparsın tamam da hep mi goygoy olur. Sanırım başardınız, ben buralara pek uğramam artık. Siz arkamdan konuşmaya devam edin. Bu ortama sabredenlere de ilerleyen vetirede başarılar diliyorum. Selametle.
 3. Yabgu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  "Türkiye mandayı kabul etsin, NATO'dan silahlı yardım alalım ülkenin bir bölümü olan diğer vatandaşlarına karşı direniş gösterelim" diyen ve bu minvalde ihanet içeren, yasalara aykırı açıklama yapan adamları görünce sinirlenip, forum adına genel konuşmuştum. Akabinde kırılan insanlar olduğunu görünce açıktan, genelleme yaptığım için özür diledim. Cicibebeye (yanlış hatırlamıyorsam, o kadar eski) de şahidimdir zira kendisi ile durumu istişare etmiştik. Ben, hatamı kabul ederek özür dilemişim, ne bıdı bıdı yapıyorsun, çöp karıştırmayı seven güruh siz iflah olmazsınız ya. Ayrıca bu konu da oyun değil, genel bölümde idi. Benim her saldırınıza cevap verecek argümanım var. Ha yok biz kaostan, kavgadan besleniyoruz diyorsanız, daha da pisletmek istiyorsanız ortamı devam edin. Umarım bir yönetici görür buraları. Yönetici gelirse kolaylık olsun diye yineliyorum. Benim olmadığım ortamda şahsıma hücum ediliyor, ben oyun muhabbeti yapmak istiyorum, bu üyeler konuyla alakasız, forum dışı ve eskide kalmış forum içi hususları ısıtıp öne sürüyorlar. Paticik'e zarar veriliyor. Mevzudan bir haber üyeler de manipüle ediliyor, bir temizleme ya da block işlemi uygulanacaksa bunları dikkate alarak yapınız, saygılar. Şahsım adına, benim gibi oyun muhabbeti görmek isteyenlerden de özür dilerim, gayriihtiyari, oyun konuşmak isterken mevzu üsteki üyeler yüzünden yine saptı ve nerelere geldi... Özür dilerim.
 4. Yabgu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yav neyin kafasını yaşıyorsun. Ne seni ne de başkasını burada direkt muhattap almıyorum, adınla, senin olmadığın yerde ne diyalog döndürüyorum ne de başkası döndürüyorsa dahil oluyorum. Paticik'te gelip oyun muhabbeti yapıyorum. Oyun konularında ya haberi/oyunu konuşuyorum ya da kendi ürettiğim bir içeriği ekliyorum vs. Paticik dışında benim için koca bir hiçsin, ne tanıyorum seni ne de biliyorum. Mesela burada arkamdan konuştuğunuzdan haberim yoktu. Ali Erkin, TW'den ayrıldı, Paticik'te mevzu dönmüş mü diye bakayım dedim, ne göreyim yine mevzu Yabgu. Kimin bünyesinin maddesi kin çok belli oluyor. Senin hakkında, 1 tane yorumum yok, oyun muhabbeti yaparken random alakasız araya girip laf atıyorsun, öyle cevap veriyorum. Böyle 100 tane vakaya imza attın sanırım. Hatta kin gütmeyi bırak seni ben Paticik'e girdiğim zaman laf atmışsan hatırlıyorum, o derece benim nezdimde, üste yazdığım gibi koca bir hiçsin. Bu arada bir hatırlatma yapayım, forum yöneticisi uyarmadı mı seni Battlefield 1 konusunda. Daha hala benim adımı ne kullanıyor ve bana yorum yapıyorsun sen. Trigger'larız bunu, iki RAGE yapar bize laf eder arzu ettiğim kozu yakalarım falan, artık her ne düşünce güdüyorsanız, boşa kürek sallıyorsunuz, uğraşmayın, gençliğinize yazık. + son olarak Paticik'i kirletiyorsunuz, yapmayın, 2 kere yazık.
 5. Yabgu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Gece gündüz beni mi stalk'lıyorsunuz len, biraz nefes alın, hayat güzel, çiçekler, böcekler, güneş falan. Sana yazık promenader, bir bitmediniz bu nasıl hater'lık. Talihli ve benim direkt hediye edeceğim izleyicilerim çatır çatır oyunlarını oynarken yeniden buradan yazışırız. Aynısını zamanında farklı oyunlar için de yaptım farklı sitelerimde. Total War oyunları dağıttık, Assassin's Creed dağıttık. Herkes kendi işine baksın.
 6. Yabgu

  Total War: THREE KINGDOMS

  Şianbei ve Hun süvarilerivar bu DLC'de süper. Bir mod planımız vardı resmen dört ayağımızın üzerine düştük model yapmamıza gerek kalmayacak :D
 7. Yabgu

  Steam Summer Sale 2019 (25 Haziran 20:00 - 9 Temmuz 20:00)

  kasıyor çıkın esprisi yapan oldu mu?
 8. Yabgu

  My Friend Pedro

  Valla gayet eğlenceli bi oturuşta 2 boss hakladım. Yorulmasam gideri vardı, canlı yayında oynadık. Öneririm, fiyatı da iyi. Bir lahmacun menü :) şu klibe de bir bakın. https://store.steampowered.com/app/557340/My_Friend_Pedro/
 9. Yabgu

  Europa Universalis 4

  2000 saate yapman lazım ama. Her başladığın oyunda ne az 3 başarım gelmeli 1 taşla birkaç kuş vurmazsam motivasyonum kırlıyor, elim ayağım titriyor. 295 başarımın 139'unu açmışım ben. Ben de 2,143 saat oynamışım.
 10. Yabgu

  Total War: THREE KINGDOMS

  bunu alan vardır ya zira kutulu daha ucuza satan yok, ben de dahil, herkes fiyatı yüksek bekliyordu, steam ve benzeri yerler uygun gözüküyordu ama TW3K'da fiyat artışı olmadığı gibi 15 TL de indirim var, 156 oluyor oyunun fiyatı.
 11. Yabgu

  Total War: THREE KINGDOMS

  Total War: Three Kingdoms COLLECTOR'S EDITION çekilişi var. Aral'dan kutulu alanlar bir şuraya baksın :)
 12. Yabgu

  Total War: THREE KINGDOMS

  beyler ben aşırı gaz oynuyorum, ama burası neden suskun, bu ne la kimse oynamıyor mu, çıkalı kaç gün oldu 1-2 kişi ileti atmışız.
 13. Yabgu

  Rage 2

  Hala okumayı seven varsa rage 2 incelemesi ben yazmadım, 1 saat baktım refund'ladım :(
 14. Yabgu

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Gaben reis kusura bakmasın iş başka dostluk başka sdaf Detroit: Become Huma, The Sinking City, Beyond: Two Souls, World War Z ve Control
 15. Yabgu

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  darksun, kaydetmeden tek çekim işareti yap, az önce beni de reddetti, tek çekim yaptım kartı sisteme kaydetmedim anında hüpletti

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...