Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

blueprint eksiğim olduğu için bana göre phoenix en önemlisi. 2-3 saatte 300 phoenix + 4-5 çanta mor/sarı kırarak bi ton craft mat elde ediyosun. kısaca 10 gün daily ile yapacağın şeyi hızlıca yapmış oluyorsun. şansa item düşerse de bonus tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Basit matematik:

-Horneti exploitlerken yaklasık 45snde bir drop alıyorum
-RC'ı 'normal' yapsam yaklasık 15 dakika da bir loot alıcam
-Demekki 'Normal'den yaklasık 20 kat hızlı kasıyorum.
-20 saat exploit ile 'kullanılabilir' 1 item attı.
-Normal oynasam 400 saate denk gelecek farm.
-Tum gearimda 400 saatte 1 item degistirmek.
-Sozde 'loot' oyununda 400 saatte 1 item degistirmenin zevk oldugunu iddaa etmek.

Yep.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun end game'i item kasmak zaten? Ates etmeli diablo oyun. End game e hızlıca ulasmak ne demekse?

Hadi item kasma metası craft olsun ona da lafım olmayacak onu da HE DivTech diye bir zımbırtıyla bottleneckledikleri ve 'kutu acma simulasyonu 2016'ya cevirdikleri icin girip DZde low gearlı adam kesmek dısında oyunda bir secenek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu item alıp bırakmak için mi aldınız ben anlamadım. hani o itemları kullanmayacaksanız neden peşinde koştunuz ki, single da daha derinlikli craftı olan bir dolu oyun var sonuçta. biraz 4'lü ile dz de manhunt falan kasıp takılsanıza, sarı item oyununa çevirdiniz sadece, "oOOooOOo m1a high-end düştü, kib bye!" diye end game mi olur. herkes sizin, benim kadar gameplaye sahip değil daha yeni dz 50 olan insanlar var, oyun size göre bitti diye toptan kapatıp gidilsincilik de acayip. bf4'ü, cs:go'yu da falan da tüm silahları, skinleri açtım bırakıyorum diye oynayanlar var mı cidden ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya kadar oyun çıkıyor. şunu 1 ay oynayıp geçeceğiz. ultima kafasıyla yıllarca mmo oynama dönemi bitti ya. o yüzden exploit varsa yap 3-5 gün sonra 1 ay adam akıllı itemle takılıp rafa kaldır oyunu. bu kadar basit =)

madcow'la güzelce sömürdüm 3 gün rc'yi pişman değilim =P
Sosyal ağlarda paylaş

BF vs CS:Go yu bu oyunla karsılastırmak icin gercekten hic oyundan anlamıyor olmak lazım.

Oyunların sana vaadettigi seyler birbirinden cok farklı.

Pvp sevmiyorum hadi bunu bir kenara koydum. Suan DZ ye girsem herkesi oldursem ne olucak mesela? Benim sessionıma denk gelmis 20 oyuncuyu grieflemekten baska ne islevi var?
Sosyal ağlarda paylaş

abi o zaman sen çok yanlış oyunu almışsın zaten kusura bakma. dz de manhunt olduğunda, keyif almıyorsan tüm server senin peşinden koştururken survive etmeyi başardığında heyecanlanmıyorsan, düzgün pvp yapmayı bilen ekibin yoksa, oyunun yüzde 50'si zaten çöp senin için, keşke araştırsaymışsın almadan. gidin loot oyunu oyna işte d3 falan. senelerdir oyun sektöründe çalışan birine "oyundan anlamıyor olmak lazım" diye boş konuşmaktansa en azından beğendiğin bir şeyler yapıyor olursun.

neyse zevkler tabi. ben sadece soru genele soru soruyordum, garip tavırlarınızla, ortamdakilere gelen bir yorumu 1v1 combata çevireceksen konuşmayı öğrenene kadar beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

DZ ye en son girdigimde 1v2-5 yaptım bir kısmını kazandım/kaybettim ama bir onemi yoktu. Cunku ne kazandıgımda bir bragging right im var, ne kaybettigimde kaybettigimi onemseyecek birseyim. DZlvl50 nin uzerinde kaldıgım surece DZ de olmusum olmemisim oldurmusum falan hic bir anlamı yok. Hatta yakında o bile bitiyor 300 phoenix sonra BP de kalmıyor alabilecegim. Sadece low geared griefing ve olur da yuksek rankle girdigim icin olursem farmlamam gereken bir sure. Ya da kolaya kacıp alt karakter kasıp onu bile umursamayabilirim.

Ayrıca 50% sinin ustune kuruldugunu iddaa ettigin PvP zoneunun da 90%'ı 'Loot' uzerine kurulu. Belki farketmemissindir diye soyluyorum DivTech var NPCleri olduruyorsun dusen lootları extract ediyorsun falan. Oyunu, uzerine kurulu oldugu konseptin yanına yaklasmayan oyunlarla karsılastırıp sonra ben bu sektore yıllarımı verdim demek de ayrı bir garipmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun kusursuz olduğunu savunmuyorum, aksine çok fazla hatası var. Tıpkı D3 ilk çıktığında berbat halde olduğu gibi. Toparlanmayacak şeyler de değil hiçbirisi şöyle bir baktığında. Ha şöyle atmosfere sahip ve muadili ortada olmayan bir oyunu batırmayı başarır ve sene içerisinde gelecek contentlerde ve yamalarda sıçarlarsa zaten gerçekten işi gücü bırakıp simit satsınlar çok daha mantıklı. Benim bahsettiğim şeyler başka, işi kişiselleştirmek yerine oyundan/oyunlardan konuşabilecek hale geldiğinde yine yaz da, şu an ben bilirim edasıyla vakit çalıyorsun sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...