Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

BlackRose said:

Valla beni BlackRose yapan, paticik diye bi oluşuma ön ayak olan, bunca süper insan tanımama vesile olan adamın boktan bile olsa çıkaracağı son oyuna 25 dolar basarım arkadaş. Bastım da.

bunu okuyunca ben de kararımı verdim, osi'de oynamaya bağlantı yetmedi o zaman. bari böyle hesaplaşayım biraz olsun. :)

helal olsun.

ahah adamların tam hesapladıgı da bu zaten, nostalgiafaglerin parasını emmek

okumuş etmiş adamlarsınız, yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

nostalji değil, hesaplaşma.

Thank Lord British and prove your virtue with a $10 donation. If you ever pirated an Ultima game or used an exploit to grief other players in Ultima Online, here’s your chance to repent! For your $10 donation you will receive a clear conscience and Lord British's undying gratitude.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Sam said:

Thank Lord British and prove your virtue with a $10 donation. If you ever pirated an Ultima game or used an exploit to grief other players in Ultima Online, here’s your chance to repent! For your $10 donation you will receive a clear conscience and Lord British's undying gratitude.

Benim borç bu anlamda biraz daha büyük o yüzden 25 dolara acımadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada...

kickstarter yazısı demiş ki said:

A City provides substantial protection for players, with large, vital services to draw players to visit and spend their coin. Cities can be protected by large defensive structures like Tesla towers, and offer luxuries not found in Towns or Villages. Cities also have the largest and most valuable homesteads. Be aware though, that the most valuable properties are available to very limited number of players and will likely be in high demand! (Only a few dozen City homes will be available to players in-game.)

"buyur?" demek geldi içimden. asfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

aquila said:

Sam said:

Benim borç bu anlamda biraz daha büyük o yüzden 25 dolara acımadım.

lol..
Sosyal ağlarda paylaş

sanıyorum diablo 3 gibi birşeyden bahsediyor. single ama online takılabilme dediğinde bu geliyor aklıma.

oyunun grafiklerine çok takılmak istemiyorum. uo da sonuçta grafik fakiri olsa bile içeriği neyim oynatmıştı kendisini. ama yinede şu gösterdiği çok primitif bi örnek olmuş. modelleme animasyon çok kötü, gölgeler berbat. yani şöyle bi örneği indie oyun geliştiren adamların takıldığı bi forumdan ellerine bin dolar sıkıştıracağın adamlara bile daha iyi yaptırabilirsin.
o kısmı anlamadım neden biraz daha göz boyayan birşey koymamış. şaton var gavat al bi modeller, artist yaptırt kral gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.oyunfest.com/wp-content/uploads/2013/03/Lord-Britishs-Shroud-of-the-Avatar-Forsaken-Virtues-14.jpg

1- Animasyona gel.
2- Skeletal Knight değil, Skeleton Knight olmalıydı. Ultima Online'e benzetmemek için elinden geleni yapmış Richard'cım.

Şurada hayvan gibi ambiyans yaratabilecekken sırf Mobilde çalışsın diye 10 sene önceki Tomb Rider grafiklerini kullanması çok saçma.

Mobil'den çok fazla dikkat isteyen oyunlar o kadar kolay oynanmaz. Çünkü arabada/otobüste giderken gözlerimiz sallantı görmek ister, eğer sallantıyı görmez, orta kulakta beyne sallantı var mesajı yollarsa, beyin ters birşeyler olduğunu zannedip kusma tepkisi yaratır. Özellike 3D RPG oyunlarda ise bu dikkat ve odak tavan yapar dolayısıyla bu psikolojiye çabuk maruz kalırız.

Zaten bu tarz mobil oyunların kitlesi de bellidir, kadınlara pek fazla hitap etmez, genel kullanıcılar erkektir. Bu yüzden mobil piyasa içinde pek elverişli değillerdir. Dünyanın en çok satan/oynanan mobil oyunlarında listede hep Casual oyunlar vardır. Sebebi kadınlar tarafından da tercih edilip kullanıcı profilini katlamalarıdır. Bir Role-playing Game Designer olarak ben böyle düşünüyorum. Saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

adam romantik sonuçta, kağıt şeritlere dd oyunu kaydetmiş daha pc yokken. Çok da piyasayı ölçmeden yapıyordur, tutabilir belli olmaz.

John Ford ne demiş, insanlara ne istediklerini sorsaydım daha hızlı atlar derlerdi. Ortalama insan zaten innovasyonu isteyecek bir öngörüde değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...