Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

hmm bunu oynamak isterim aslında ya, mmo değil ve ios de değil. enteresan duruyor. sp ultima'lar gibi sanki.

emlak kıymeti hakkında dediği de çok doğru yalnız. manila gecekondu mahalleleri yerine merkezi, kıymetli şehir daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben düzgün mmo open world, full loot, player driven economyli rpg'e açım. carebear oyunlarından gına geldi. herşeyin sana gümüş tepside sunulduğu oyunlardan bıktım. risk/gain diye bir şey kalmadı oyunlarda.

darkfall, mortal, ultima online bu tarz bir şey istiyorum şahsen.

böyle oyunları dizayn edebilecek adamlarda aslında bunlar çünkü wow kesimine hitap etmiyorsun ve asla milyonlarca subs'in olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben düzgün mmo open world, full loot, player driven economyli rpg'e açım. carebear oyunlarından gına geldi. herşeyin sana gümüş tepside sunulduğu oyunlardan bıktım. risk/gain diye bir şey kalmadı oyunlarda.

darkfall, mortal, ultima online bu tarz bir şey istiyorum şahsen.

böyle oyunları dizayn edebilecek adamlarda aslında bunlar çünkü wow kesimine hitap etmiyorsun ve asla milyonlarca subs'in olmayacak.

eve online oyna
Sosyal ağlarda paylaş

ya olsun tabii de bu adamın kapasitesinde ve kaynaklarına sahip biri için bana çok basit kaçtı. ben gerçekten piyasayı sallayacak bir şey görmek isterdim. UO jenerasyonunu yeniden yakalayabileceği sürekliliğe sahip bir ürün. adam sana hayatın boyunca yaşadığın en güzel gaming* deneyimleri yaşatan oyunu yapınca, single player beklemiyorsun countdownla.

@anelor: eve oynadım uzun süre, inanılmaz bir oyun fakat aynı hissiyatı vermiyor eline kılıç alıp kafa kopartıp magical lootlamak kadar :(
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi ne olursunuz yapmayın... bundan 10 yıl önce UO'da open world'de kimsenin olmadığı dağlara istediğin evi taş üzerine taş koyarak kendi mimarınle, fantezinle inşa ediyordun. şimdi open world bile yok, dünya yok lan, instance'lar var, o instancelar'da sınırlı sayıda slotlar var, o sınırlı sayıda slotlara, önceden belirlenmiş herkes için aynı olan evler/dükkanlan var.

10 yılda buraya mı geldik, bu mu progress?
Sosyal ağlarda paylaş

adam 10 tane sp, 1 tane mmo oyun yapmış. anlamadım neden bu kadar şaşırdığınızı ve kızdığınızı halen. 3 ayda f2p'ye düşecek birşey çıkarmaktansa kendi ayakları üstünde durabilen bir oyun hedefliyor belli ki.

uo'yu bu forum bile gömdü zaten, 3 yıl uo oynayan adamlar 8 yıl wow oynadı. onların ezici çoğunluğu dönmeyecek o tarza zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla beni BlackRose yapan, paticik diye bi oluşuma ön ayak olan, bunca süper insan tanımama vesile olan adamın boktan bile olsa çıkaracağı son oyuna 25 dolar basarım arkadaş. Bastım da.

Single player mı mmo mu, yeni ne getiriyo, hatta bişe getiriyo mu ki at all... Umrumda da değil açıkçası. Adam yapmış zaten parayı, 25 dolar daha versem çok farketmez dedim ;)

Daaaark nerdesin duy sesimi! Angora içip adam kesecez koş! Kesemeyecek olsak da boşver evin bahçesinde takılırız. Sen gel de...
Sosyal ağlarda paylaş

"herkes" istemiyor zaten, olay o.

bu tarz oyunlar çok ufak kesimlere hitap ediyor bütün pazara bakınca. 15-150k arasında gider gelir maximum. asla milyonları yakalayamazsın çünkü oyuncunun oyunlardan beklentisi değişti. kimse 2 hafta bir armor yapıp, şehirden çıktığı anda biri tarafından ölüp kaybetmek istemiyor, kaldıramıyor. risk/gain kalmadı. gain kaldı sadece. herkes aynı parkürda ilerliyor belli oranda gain elde ediyor. t1'e gir, mavi set çek. t2'e gir, epic set çek. t3'e gir ilevel X çek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...