Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ben anlamadım hiçbir şey ya.

-mmo ama single da oynanıyo, nası olacak aklım almıyor.
-at yok, lama yok, kirin yok, nightmare yok?!?!
-hayvan gibi instanced, m&b tarzında galiba. haritada gireceğin instance'ı seçiyosun?
-nuri diye kadın npc var? :(
-artık ev yeri yerine, ev slotunun başında 100 kişi invis bekleyecek?
-takımın yaptıklarıyla övünülen resimde swtor var.

e naaptın lort british abim ya, blackthorne gelse daha iyi iş yapardı sanki. ha yine alırım belki de lan, ama beklediğim gibi birşey değil şu an koyduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Valla beni BlackRose yapan, paticik diye bi oluşuma ön ayak olan, bunca süper insan tanımama vesile olan adamın boktan bile olsa çıkaracağı son oyuna 25 dolar basarım arkadaş. Bastım da.

bunu okuyunca ben de kararımı verdim, osi'de oynamaya bağlantı yetmedi o zaman. bari böyle hesaplaşayım biraz olsun. :)

helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GUILT PLEDGE ============================= Thank Lord British and prove your virtue with a $10 donation. If you ever pirated an Ultima game or used an exploit to grief other players in Ultima Online, here’s your chance to repent! For your $10 donation you will receive a clear conscience and Lord British's undying gratitude.

butun pati eligible suna lan safdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, şöyle ki piyasa da sürekli olarak "iyi" arada sırada "çok iyi" sp oyunlar çıkıyor. UO gibi mmo'lar çıkmıyor. hiç çıkmıyor. böyle bir adam olunca, o efsanevi şeyi tekrar bekliyorsun. çünkü bu konuda efor safedenler yok artık.

ayrıca o yıllarca wow oynayanlara sor, hiçbiri wow'dan aldığı zevkle uo'dan aldığı zevki kıyaslamaz bile. benim tanıdığım kimse kıyaslamaz en azından.

sanane'de aldığımız zevk akıllara zarardı. asla unutamam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Sam, şöyle ki piyasa da sürekli olarak "iyi" arada sırada "çok iyi" sp oyunlar çıkıyor. UO gibi mmo'lar çıkmıyor. hiç çıkmıyor. böyle bir adam olunca, o efsanevi şeyi tekrar bekliyorsun. çünkü bu konuda efor safedenler yok artık.

ayrıca o yıllarca wow oynayanlara sor, hiçbiri wow'dan aldığı zevkle uo'dan aldığı zevki kıyaslamaz bile. benim tanıdığım kimse kıyaslamaz en azından.

Çünkü çoğumuz için ilkti. İlk aşk gibi bişe bu. "Salla çocuktuk" dersin ama yine de derinlerde bir yerde durur ilk günkü hislerinle.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllarca Britain'da gezdim, yıllarca lumberjack kastım ve hep o Sanane'deki ilk zamanlarımda arkada brit müziği çalarken elimde baltayla sağda solda ağaçlara giriştiğim, hem oyunu öğretmek hem de elime 3-5 kuruş para bırakmak için bana yardmıcı olan bi adam için log toplayıp karşılığında 1-2k para aldığım günlerdeki tadı aradım ama olmadı tabi.

Bu arada bitti stream, var mı videonun tamamı bi yerde?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Why PC?

Some people think that PC is an outdated platform, but to that I say not true! I have always been a PC developer, and there is something magical about sitting close to a large screen, seeing your world come to life. And the flexibility of using a keyboard and mouse is unmatched; though if you prefer to play with a gamepad on a PC, you can do that too!

For game development, the PC allows developers tremendous innovation and gives players the most choices as far as how they play. Although a great RPG can exist in many forms (even paper tape!), I firmly believe that the PC is the best platform for Shroud of the Avatar.

çok günahını alıyorsunuz adamın, pc'yi de şu kadar övmüş bakın. :p
Viktor said:

said:
GUILT PLEDGE ============================= Thank Lord British and prove your virtue with a $10 donation. If you ever pirated an Ultima game or used an exploit to grief other players in Ultima Online, here’s your chance to repent! For your $10 donation you will receive a clear conscience and Lord British's undying gratitude.

butun pati eligible suna lan safdfsad

AHAHAHAHAH
bingildak said:

"Lord British returns to his fantasy RPG roots with Shroud of the Avatar, hearkening back to his innovative early work."

demiş, adam bunu yapmak istemiş. tutmayacak, "bakın biritiş oyun yaptı, 3 ayda f2p oldu" denecek birşey çıksa daha yazık olurdu.

forumumuzdaki kitleyi ne mmo yapsa tatmin edecebileceğine inanmıyorum ben bu vakitten sonra. 8 yıl wow oynayan, 2 ayda bir yeni dancın yeni tier set vs ile yaşamaya alışmış insanlara asla yetmeyecek o uo sistemi artık. beraber kaç tane oyuna geçtim o kitleyle, anlamsız şikayetlerini ilk elden duydum. gene wow'a geri döndüler. maalesef olacak olan bu olurdu gene mmo da çıkarsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece ilk mmo olduğu için bu kadar güzel olduğuna katılmıyorum abi. ilk mmo olmasının yanında çok serbestti lan. yani uo class-oriented olsa, wow skill-oriented olsaydı(crafting sistemidir, housingdir hepsini ters çevirdiğini varsayıyorum.); wow daha özlenirdi gibi geliyo bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şahsen darkfall'da da inanılmaz eğlendim. oyunlar artık adrenalin salgılamıyor abi. darkfall oynarken ellerim buz keserdi. 3v1 gank yiyip de, arrow dodge edip 3 adamı* yanyana dizip cesetlerinden loot almanın zevki inanılmazdı. hiç unutmuyorum clan olarak bir şehri savunuyorduk, merc olarak gitmiştik. şehir çok fantastik bir şehirdi 4 tarafı kapalı sadece bir yokuştan şehir kapısına yaklaşılabiliyordu.

bir kalenin surlarında bekliyoruz yüzlerce kişi, uzakta yüzlerce kırmızı target görüyoruz. o adamların şehre o daracık patikadan saldırması saatlerce aralıksız savaşmak, ağırlıktan loot yapamaz hale gelmek ve sonunda savuşturup geride kalmış onlarca cesedin arasında kendini bulmak (ellerini hava kaldırıp çığlık atıyor bu arada yerdekiler, ashduıasd execute etmen gerekiyodu yoksa belli bir süre ölmüyordu).

grafikleri belki iyi değildi, belki massive savaşta fps 15'e düşüyordu, belki bazı şeyler op'di bazıları patates'ti ama oyunun verdiği risk/gain, ambiyans, bir şeyi "accomplish" etme hissi inanılmazdı.

UO'da mükemmel yapan şey buydu. -bence-
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben şahsen darkfall'da da inanılmaz eğlendim. oyunlar artık adrenalin salgılamıyor abi. darkfall oynarken ellerim buz keserdi. 3v1 gank yiyip de, arrow dodge edip 3 adamı* yanyana dizip cesetlerinden loot almanın zevki inanılmazdı. hiç unutmuyorum clan olarak bir şehri savunuyorduk, merc olarak gitmiştik. şehir çok fantastik bir şehirdi 4 tarafı kapalı sadece bir yokuştan şehir kapısına yaklaşılabiliyordu.

bir kalenin surlarında bekliyoruz yüzlerce kişi, uzakta yüzlerce kırmızı target görüyoruz. o adamların şehre o daracık patikadan saldırması saatlerce aralıksız savaşmak, ağırlıktan loot yapamaz hale gelmek ve sonunda savuşturup geride kalmış onlarca cesedin arasında kendini bulmak (ellerini hava kaldırıp çığlık atıyor bu arada yerdekiler, ashduıasd execute etmen gerekiyodu yoksa belli bir süre ölmüyordu).

grafikleri belki iyi değildi, belki massive savaşta fps 15'e düşüyordu, belki bazı şeyler op'di bazıları patates'ti ama oyunun verdiği risk/gain, ambiyans, bir şeyi "accomplish" etme hissi inanılmazdı.

LA sen hiç 500 skillli wrestling YUmruğu yedinmi "Dark" Nickli bir PK dan ???? saklfjaslkfaskfsa zevk odur haha
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

adam 10 tane sp, 1 tane mmo oyun yapmış. anlamadım neden bu kadar şaşırdığınızı ve kızdığınızı halen. 3 ayda f2p'ye düşecek birşey çıkarmaktansa kendi ayakları üstünde durabilen bir oyun hedefliyor belli ki.

.....
(single)Ultima VIII: Pagan 1994 Producer
(single)Ultima: Runes of Virtue II 1994 Creative Director & Additional Design
(single)Ultima VIII: Pagan|Ultima VIII: The Lost Vale Expansion Pack Cancelled Producer
(single)BioForge 1995 Executive Producer
(mmo)Ultima Online 1997 Producer
(mmo))Ultima Online: The Second Age 1998 Executive Designer
(mmo)Lineage 1998 Executive Producer
(single)Ultima IX: Ascension 1999 Director
(mmo)Lineage II 2003 Executive Producer
(mmo)City of Heroes 2004 Executive Producer
(mmo)City of Villains 2005 Executive Management
(mmo)Tabula Rasa 2007 Executive Producer

Ki yani 80 yılında günümüz interneti vardı da mmo yapmadı adam sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

abiiii "dark" deyince aklıma geldi, paylaşmazsam olmaz.

bizimkiler ilk defa pk olacaklar oyunda. patates ötesiler daha. ben başlatmıştım onları, antalya'ya ilk oyunu yankı getirmiş, bende kafeye götürmüştüm ondan alıp. ahahahha pk olucaz diye bütün bankayı bunlar üzerine almış, yürüyemiyorlar, tın tın tın gidiyorlar, arkadaşları pk'da soruyor nedir bu durum diye, bunlarda anlatıyor işte pk olacak diye bankada ne varsa yanımıza aldık diye. arkadaşları 3'ünü de öldürüp acı bir hayat dersi veriyor. asdausıhdıuasd o kadar yıl sonra anlatırlar hala her buluştuğumuzda.

bir de oyuna ilk girdikleri gün britte bavul fln çalıyolar stat* kasıyoruz diye, bende ilk defa mage açmışım 54 mu ne olmuş skill kralım. summon yaptım, bunlara şov yapıyorum. brown bear çıkardım, artist artist konuşuyolar şöyle iyi karakter böyle iyi. o zamanlarda bug vardı, birine summonla all kill çektiğinde guard gelmiyordu. sanane malum öküz gibi lag var. brown bear'ı saldım üzerine, 3 dk boyunca lagdan dolayı frame ata ata, çığlık ata ata öldü brit'in içinde hahahaha. o günden beri bana kin güder. unutmadı adam 10 yıldır.

neyse uo yaad ettim, o bile mutlu etti. ah british, üzdün beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...