Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

pascalnouman said:

ip degil de o burgulu tel kadar canımı yakan berber zımbırtısı yoktur galiba gozlerimden damla damla yaş gelmişti aminum

benim berberimde de ipe dizili minik toplar olan bi alet vardı. gözlerimden yaş gelmişti.

görsel ile de netleştirelim konuyu

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/Anal_beads.jpg/1280px-Anal_beads.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
goldbären said:

ulan o argümanı ben atmıyorum. anadolu çomarları atıyor. avrupalı çok mu meraklı gtünde kuru bokla gezmeye. elbet temizliyor o da. en okumuşunuz bile gt yıkamakla övünüyor. sanıyor bi kendi temiz. onu diyorum

haklı adam.

Rerore said:

goldbären said:

siz götünüzü avuç avuç elle yıkadığınızda ne yaparsanız yapın elinize bok geçiyor. hatta bi çoğunuz işedikten sonra yaptığı gibi elini şöyle bi ıslatıp geçiyor. haliyle kancalı tenya yumurtalarınızla el sıkışıyoruz.

aptal çomar anadolu insanı gibi avrupalı götünde bokla geziyor argümanı yapmayın.

adamlar sizin gibi eli boklu gezeceğine götü boklu geziyor.

sonra sağda solda abdest aldığı için lavaboyu yeri ıslak bırakan müslümanı eleştiriyorsunuz. yeminle farkınız yok. aslında sizin gibilerin gtünü hazır gresle yağlanmışken bir güzel

en basitinden onun oturduğu koltuğa oturacan
yakınınsaysa kokar

sonra tuvalaet kağıdını kullanırken o hiç mi temas etmiyecek
adamlar değnekle mi işiyor

çomar beynini yıka sne önce

yok artık ali sami, millet götünde bokla mı dolaşıyor sanıyorsunuz ya.

taharet alanın elinden su bile içmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aklın ve götün yolu bir

http://ak-hdl.buzzfed.com/static/2014-11/18/11/tmp/webdr01/anigif_mobile_add35f0c4de67da7ce32374bc6b68644-16.gif

Black-ice said:

yine taharet konusuna geldiyseniz forumdaki herkesin yönteminden daha temiz olan el kullanmadan taharet musluğundan tazikli temiz su basıp sonra tuvalet kağıdıyla kurulama yöntemimi anlatayım tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Tuvalet kagidi+ Sadece dus almadan once sic.

Cozum bu arkadaslar. Arada bi hobi olarak dus almadanda sicabilirsiniz ama genel olarak en temizi bu.

iyice takıntı oldu o hareket bende.

evden başka yerde ihtiyaç gideremiyorum bi süredir o yüzden.

baya baya her seferinden sonra duj. elli dolar da cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu koycam ya kendimden ama bakıp bakıp gülüyorum DayZ Stand Alone un ilk çıktığı zamanlardan benim için efsane bu sdklfjdslkf:

GoKTuRK said:

ahaha olm esh i vurmuşlar lan.

az önce delinin biri geldi bacağıma sıktı direct voice dan yanımda dur dedi sargı bezi gibi bişey sardı. öldürecek diye gidemedim hem dedim belki besler doyurur. ama yok adam beni karısı yaptı resmen gidemiyorum bir yere dursam gel diyor silah doğrultuyor. her bulduğunu da alıyor ben çaktırmadan alsam ver diyor. açlıktan öleceğim dedim gel dedi oturttu. kendine bi tencere gibi bişey çıkarttı ortaya bana da çürük elma verdi. lavuk mudur nedir ye diyor bide. yemem ben bunu dedim. ye vururum dedi açlıktan da öleceğim zaten dedim. o zaman yeme açlılktan öl ama yanımda kalacaksın dedi. manyak.

sonra bi kasabaya gittik baktım bu mal takıldı bi yerde koştum kaçtım 20 dakika kovaladı ormanda ağaçların içine yattım havaya sıka sıka gezdi sonra gitti deli. lan oyunda bile akıllısı değil delisi buluyor beni. ha bana ne oldu derseniz. salak salak ormanda gezerken birileri çağırdı yine gel diye. yine karıları olmayayım diye gözlerine gözlerine flaş tuttum beni öldürdüler...

adaletin bu mu day-z
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...