Jump to content

Flam

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.042
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Flam hakkında

 • Rütbe
  Flam

Son profil ziyaretçileri

298 kez ziyaret edildi
 1. Flam

  İzmir’de iş.

  Up. Bu arada idare mahkemelerine adl bakanligi ceza isl gen md’ne filan her yere başvurdum. İade için çok daha atarli olcam. Nasilsa artik masumum diyebiliyorum. Bunun rahatligi var.
 2. Flam

  İzmir’de iş.

  https://docdro.id/QBl4VGZ Türkçesi Burada.
 3. Flam

  İzmir’de iş.

  Türkçesi masaüstü pc'de kaldı yoksa onu atacaktım. Neyse bakalım. Zaten dolu bi cvm yok. Ona göre bir yerlere bakıyorum. Ahhh ah şu 3 senede o cv'ye neler eklenirdi. Neyse qq yapmamın şu an bana bi faydası yok. Önüme bakayım.
 4. Flam

  İzmir’de iş.

  https://docdro.id/0ncyYOi CV var böyle bir şey. Yüzyüze görüşmeyi tercih ediyorum ayrıca. Şimdi çıkıp gideyim de şu işe geri dönüş için gerekli başvuruları yapayım. Gözaltı süresi için tazminat talebinde filan bulunucam daha. Payback time demiş miydim?
 5. Flam

  İzmir’de iş.

  @Akhlaur ben de öyle umuyorum. Her türlü atfi curum falan davalarini açacağım. Bugun sendika temsilcisi bana isimi muhtemelen geri alacağımı ama bana tazminatlar icin devletin kagit imzalatmak isteyecegini söyledi. Onu da kabul etmeyeceğim. Her hakkımı almak istiyorum. Uc bucuk yil süründüm sakıncalı piyade olarak. Biraz da masumiyeti ispat edilmiş olarak sürünürüm hiç problem değil. Nasılsa alıştım.
 6. Flam

  İzmir’de iş.

  @Aceace olur olur. Autocadde de iyiyim ayrica. Elektrik projeleri cizmisligim var(konya devlet hastanesi, yeni yapilan ve vezirkopru toki). Metraj filan da yapabiliyorum. Onun dışında resmi evrak da takip edebilirim. Ms office programlarinda da ciddi bir tecrubem var simple komutlar degil baya geniş yani. Yevmiyeli is de olur. Dedigim gibi is seçmiyorum hiç. Hazirdaki parami yemek istemiyorum cunku cidden dağ dayanmıyor. Maaşımı gununde vermeleri, gün sallamamalari yeterli kriter benim için. En son kargoculuga kalmak istemiyorum. Çünkü pis bi iş. Gerisi olur yani.
 7. Flam

  İzmir’de iş.

  @Fin önce ise dönüp maaslarimi ve kidem tazminatimi alarak istifa etsem diyordum. O da bir süreç. Beklemeyip gitsem mi diye kararsızım. Yoksa iltica en mantıklısı. @DoGMeaT aklımı kaybetmem için gereken her sacmalikla karşılaştım diyeyim. Depresyon sürecini daha mantıklı yönetip ultimaya gömülmek yerine udemyden kurs bitirebilirdim. Bu konuda çok pişmanım. İltica filan ederken çok işime yarardı. Çok aptalım çok. Neyse. Halen izmirde is bakiyorum. Buca veya civari olsa iyi olur ama bornova filan da olur çok secmiycem işsizlikten iyidir su şartlarda. Kulağınız bu konuda açık olabilirse çok memnun olurum.
 8. Flam

  İzmir’de iş.

  Tanik dedigi onikibin kişilik liste veren, kod adlı bir tanık. Beni veya listedeki birini görmüşlüğü yok. Ben varlığının olduğuna dahi inanmıyorum. Delillendiremedikleri ne kadar muhalif varsa koyduklari bi liste. Tanigin kod adı albatrosmus. Biraz araştırdım internette baya bi insan var bu tanim tarafından mağdur edilen. Google’a yazınca çıkıyor herif. Muhtemelen reisin bi elemanı. Eline listeyi verdiler tanıkmış gibi bunu götür ver dediler. Oniki bin tane adami taniyor olamaz herhalde?
 9. Flam

  İzmir’de iş.

  Öyle bir karar yazmışlar ki resmen biz sictik anlami çıkıyor. Örgüt yoneticileriyle bagi magi yok demisler. Hiçkimseyle telefonda konuşmamış hts kaydina gore ayni lokasyonda bulunmamis filan tanik ihbari dışında hicbir delile rastlanmamis vs. Kısacası ihbarla ucbucuk sene senin hayatini cehenneme çevirdik demişler. Rezillik resmen.
 10. Flam

  İzmir’de iş.

  Devlet 3,5 sene sonra pardon dedi bana...
 11. Flam

  İzmir’de iş.

  Up. Halen arıyorum. Bu arada fetodan da takipsizlik aldım bugün. Gerekçede örgütle hiçbir organik veya fiili bağım bulunmadığı yazıyor. Rahatladım o konuda da.
 12. Flam

  İzmir’de iş.

  Çok çok iyi olur gerçekten.
 13. Flam

  İzmir’de iş.

  Çok zor değil aslında akşam kardeşimin tanıdığı birkaç yer var. bar var iki tane oralara gideceğim. Daha önce çalıştığım yerler olduğu için biraz aşinayım o yüzden özellikle oralara ilk bakmak istiyorum. Akşam için dersleri aksatırım ama gündüz derslerinin hocalarına filan rica ederim. Eğlence sektörü parası azsa da daha iyi oluyor. Aslında patiye yazma sebebim de buradakilerin çevreleri var iş arama süreci aşırı uzamasın istiyorum. Kriterleri çok yüksek tutmayınca bulabilirim umarım.
 14. Flam

  İzmir’de iş.

  Çok bir şey diyemiyorsun tabi marklanmissin neticede ama hakkımda 3 sene olmasina rağmen dava açılmadığını delilsiz melilsiz işimden çıkarıldığımı söylüyorum. Bir de atıldıktan sonra başka yerde bi süre sigortalı çalıştığım için artık ben söylemesem pek de bilmiyorlar. Konusu açılırsa söylüyorum yani özellikle gizlemiyorum artık bu konuda önyargı üç sene önceki değil zaten. Overakpliler çok takıyor açıkcası diğerleri umursamıyor pek. Ben de alıştım zaten ilk zamanlarda sakıncalı piyade görülmeyi. Su anki karşılaştığım tavır o zamana nazaran yüz kez daha iyi.
 15. Flam

  İzmir’de iş.

  Mobilden yazdım hepsini iki kere editledim imlalari gördükçe ama edit suresi geçmiş su anda. Utanç verici oldu biraz şimdi. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.
×
×
 • Yeni Oluştur...