Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

3

Tırt protagonistin tırt kemer vidasına koca bölümü yediler. Bence daha çabuk geçilebilirmiş bu kısım.

Neyse, yine de fena değildi. O baskıyı seyirciye yansıtabilselermiş daha iyi olabilirmiş ama karakter bayağı tırt, seyirciye yansıtabileceği pek bir şey yok:p
(Daha fazla Mikasa istiyorum!)

katılıyorum. uzun süre sonra üst düzey anime geliyor diye sevinmiştim. pek açlığımı dindirecek gibi değil açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

titanlar gayet iyi bence. suratlarında sinirli veya vahşice bir ifade olsaydı pfff çekerdim asıl.

http://i.imgur.com/cP1n4AP.png

şurdaki sahnede olmuş dedim, orantısızlık bozukluk ve ifadesi falan çok iyiydi. hani ufak bi çocuk neyin iyi neyin kötü olduğunu bilmeden eline aldığı kuşun boynunu kopartabilir, ona benzer bi hissiyat oluşturdu bende genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya titan konsepti tam oturmamış geldi bana, bunlar insanlar yokken ne yer ne içer, nasıl ürer vs bir havadalık var, zamanla anlatacaklar umarım. böyle etrafta mantar gibi boş boş gezmeleri filan, tiplerinin rahatsızlık vermekten ziyade komiğe çalması. yoksa mangayı bilemiyorum ama anime'de ciddi emek var yani. ama bir claymore gerilimi alamadım ben konsept benzediği halde.

ha ama o denli yokluk içinde ki sektör, bu da seyrediliyor yani. sezonun bütünü çöp gibi zaten, fasarya şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ztn 3. Bolum titan konseptinin oturmamasi normal ya, bleach 10 sene oldu shinigami konsepti oturmadi hehe. Ileride elbet verirler detayini ki ben su an titanlari beyini az gelismis vahsi hayvanlar olarak goruorum ole duvarin basinda gunlerce bekleyen zombiler gibi. O yuzden sorun yok, yani ortada komplex bi durum yok, zombie survivalin devlisi gibi dusun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya titan konsepti tam oturmamış geldi bana, bunlar insanlar yokken ne yer ne içer, nasıl ürer vs bir havadalık var, zamanla anlatacaklar umarım. böyle etrafta mantar gibi boş boş gezmeleri filan, tiplerinin rahatsızlık vermekten ziyade komiğe çalması. yoksa mangayı bilemiyorum ama anime'de ciddi emek var yani. ama bir claymore gerilimi alamadım ben konsept benzediği halde.

ha ama o denli yokluk içinde ki sektör, bu da seyrediliyor yani. sezonun bütünü çöp gibi zaten, fasarya şeyler.

evet kesinlikle daha creepy yapılabilirlerdi. ilk gördüğümde bu mu lan dedim... yani ya korkunç olmaları lazımdı benim gözümde ya da creepy. bunlar ise resmen mal...

bu arada insan yokken ne yer ne içer sorusu önemli değil bence. çünkü insanları sırf zevkten yediklerini söyledi ilk bölümde yanılmıyorsam. insanlara muhtaç değiller yaşamak için yani. zaten zevkten öldürdüklerini görebiliyorsun ikiye ayırıp falan psikopatça yiyorlar :D

benim asıl merak ettiğim, bunlar nereden çıktı? hep mi varlardı? vs.

bi de hikayenin sonunda bizim türk isimli elemanın titan'ların soyunu kurutacağı %99 gibi duruyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben göt göbek yapmış titanları pek beğenmedim açıkçası bazı yerlerde creepylikle komiklik arasında gidip geliyorlar. titanlar shadow of colossustakiler gibi bişey olsalar daha epic bir seri olabilirmiş. copyrightı var tabi gerçi şehirde bana ba sing se'yi hatırlattı.

"Long ago, the humans lived together in harmony. Then, everything changed when the Titans attack. Only Eren, who has mastered ***, can stop them."

ama süper titanlar olmuş gibi. zaten seri bunların üzerine yoğunlaşır diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben begendim. komiklik seviyesi de iyi. karakter sayisinin artmasi lazim yalniz, yoksa hic kimse olmez bu gidisle. patir kutur inmelerini bekliyorum ben insanlarin, ama su an az karakter var o tarz bir hikaye icin.

bolum icerisindeki muzikler sahane bu arada. acayip iyi gidiyor sahneyle. cizimler de guzel. titanlar 'degisik'.

titan desu

kimse gerizekali titan akil etmemistir bugune kadar herhalde. algi-kavram catismasi olusmasi normal fsdjkfj.

takip edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Daha ztn 3. Bolum titan konseptinin oturmamasi normal ya, bleach 10 sene oldu shinigami konsepti oturmadi hehe. Ileride elbet verirler detayini ki ben su an titanlari beyini az gelismis vahsi hayvanlar olarak goruorum ole duvarin basinda gunlerce bekleyen zombiler gibi. O yuzden sorun yok, yani ortada komplex bi durum yok, zombie survivalin devlisi gibi dusun :)

bleachin ilk senesinde konsoept yerindeydi zaten, adam sonradan bozdu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben harbi anlamıyorum arkadaş ya...

bu kadar süre 2. wall'a saldırılmadı mı yani? tey allam ya. bi de bakıyorlar dümdüz yeşil alan görüyorlar falan, 2. wall'dan 1. wall tarafına bakıp nasıl sadece dümdüz yeşil alan görüyorlar.. yok arkadaş anlamıyorum. niye düzgün şekilde açıklamıyorlar hiçbir şeyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...