Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

5 dileğim gerçekleşti lol

Sam said:

ya animasyon, çizimler vs herşey iyi de, titanlar korkutucu olacağına gülünç resmen. ilk bölümün sonunda gülesim geldi. bayağı karışık hislerle kapadım bölümü katıksız sevmem ve sürüklenmem gerekirken.

bir de angst şonen lead ftl. ölse de kışkardeşi başa geçse ama nerde o şans..

oha başka bişi isteseymişim resmen. ama çocuk tam iyileşmişti 4'te, pişman oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

#5 WTF?!?

Tırt protagonist ölse şu anime mükemmel olur cidden ama bir şekilde kurtulur kesin. Kılıcıyla karnını mı keser kıçını mı keser işte biyerinden çıkar muhtemelen. O yüzden oha haftaya kadar nasıl sabredicem durumu yok pek fazla:p
Bi ümit ölmüştür diyorum arada tabi, ama düşük ihtimal.

Titanların normalleri de zombi gibi değilmiş bayağı çeviktiler bu savaşta. İlk savaştaki kadar hantal değillerdi hatta gear kullanan askerlerden daha hızlı oldukları sahneler filan vardı(İlk zıplayarak saldırana abnormal one dedi ama normale benziyordu, ne farkı vardı anlamadım. Normalleri zombi gibi hantal da arada koşup zıplayan anormaller mi var?).
Kırmızı titanın random değil kasıtlı saldırdığını da vurguladılar. Geriye bir armored titan kaldı ama o ilk savaşta da zeka belirtisi göstermişti zaten.

Kırmızı titanın nasıl teleport olup nasıl yokolduğunu da açıklasalarmış keşke. Gerçi normal/doğal varlıklar olmadıklarını anlattılar bu bölümde, o yüzden açıklama kısmını sonraya bırakmaları da mümkün. Ama şu haliyle hala bayağı havada titan kavramı uzatmasalar daha iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury

bu bölümde bayağı açıkladılar ya, öbürlerini de birden anlatsalar gizem kalmazdı hiç.

ayrıca titan dediler, troll çıktı bunlar ehu. flaming longsword kullansınlar ensesi kalınlara karşı.

eren avcı cidden gitti galiba yalnız. almanya'daki ikinci nesil türk lead'i kaybettik sanırım. :p

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...