Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

demin "eeeeeh yeter lan bu ne böle neresinden tutsan elinde kalıyor ne biçim olay bu" falan diye bakınırken spoiler yedim (sadece 1 cümlelik ama anladım galiba)

bak ciddi büyük spoiler ha ileriye yönelik, bakmayın bence

bazı insanlar titana dönüşüyor zannedersem. muhtemelen o yüzden 50 metrelik herifin geldiğini falan görmüyorlar, bi anda dönüşüp ortaya çıkıveriyor.
bu arada emin değilim yani oturup spoiler okuyayım diye okumadım, yanlışlıkla okudum çabucak 1 cümle. bunu çıkardım, tamamen sallamış olabilirim :D

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis

O çemberdeki herşeyi yiyerek ve yıkarak ilerliyor titanların düşünüş biçimiyle ilgili herhangi bir şey pek bilmiyoruz ama duvar dışında kalan bütün alanı temizleyerek geliyorlar yani hemen insanların merkezine inelim, startejik olarak şu daha iyidir şöyle yapalım, ne duvarsa kırlaım vs diye düşünümüyorlar. En azından öyle görünüyor.

_ILuVaTaR_

O kırmızı dev öylece beliriyor teleport falan olmadan. Mangasını okurken çok tartışıldı /a/'da "hiç kimse nasıl görmüyor öyle birşey ta nerden belli olur" diye ama en azından kısmen açıklanacak collosal titan'ın nasıl geldiği (veya gelebildiği, çünkü mangada da kesin birşey denmiyor pek).

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

öeh sabo'dan spo'yu yedim bölümle ilgili konuşuluyor diye şak şak açarken spoları, neyse şimdi unuturum başka şeyler düşüneyim hmhmhmhmmhm

oha o kadar yazdım ileriye yönelik diye... daha ne diyeyim lan. ayrıca dediğim gibi 1 salisede okuduğum uzunca bir cümle olduğundan kıçımdan uyduruyor olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Potato girl çok iyi ya. Kesin grubun deadweighti olucak bi halta yaramıycak diye beklerken sınıfta top10e girmesiyle dumur etti, o en sonra çektiği hareketle de gönlümü fethetti.

Aksiyon sahneleri bayağı epik olucak gibi, hareketleri filan bayağı hoştu. Konusu ileride saçmalasa bile dinamik sahneleri animeyi izletmeye yeter bence.
Sosyal ağlarda paylaş

sâşa outdoorsman skill %250, survival 100, scavenging filan hepsi max. duvar dışında kesin iş yapacağı belliydi o karakterin ilk "patates soğumadan yemeliydim" demesinden.
http://images.wikia.com/fallout/images/6/60/Survival.png
"titanları pişirelim ziyan olmasın" bekliyorum ondan.

lol shadowfury ben de onun sesiyle okudum şimdi, güzel de oldu :D

ve evet kanbaru mikasa olurmuş ya. tüh :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahah şu son cümleyi okurken aynı anda kafamın içinde direkt seiyuusunun sesini duydum(hemde direkt yazdığın gibi türkçe olarak eheh^_^)

Şunun benzerini bir de Mikasa sahnelerinde yaşıyorum ama her seferinde Sawashironun sesini bekliyorum, başka ses gelince hayal kırıklığı oluyor. O karakter için fazla zayıf(veya hafif) kalmış sesi.
Hatunun seslendirmediği karakter kalmadı her sezon 3-4 karakter seslendiriyor, tam cuk oturacağı karakter var onu seslendirtmemişler :'(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...