Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

bazısı aksiyon sekanslarını pek beğenmemiş ama bana gayet keyifli geldi ya. bir sürü farklı özelliği olmasına rağmen hiç durağan değil, akıyor oyun.

fps olmasını da olumlu karşıladım. cyberwarelerin karaktere olan etkisini first persondan göstermek daha mantıklı.

eleştirebileceğim bir nokta görmedim. gayet iyi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

herşey mükemmel olmuş third person seçememek hariç. gerçi dialogda bloodlines'dan ziyade deus ex durumu var ama şahsen takıldığım bir husus değil, kafi.

şuna kesinlikle katılmıyorum. ben gösterdiklerinden sonra iyi ki fpp olmuş dedim.

ki skyrim'i falan 3rd person oynayan adamım. ha niye öyle bir opsiyon bile yok, orası ayrı tartışılır. ama mesela deus ex te de yoktu diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

melee ve parkur tarzı hareketler olmuyor düzgün fpp'de. ne yapıldığı da anlaşılmıyor, görsel olarak tatmin de etmiyor. karakter zıpladı mı, yerde mi kaydı, takla mı attı belli değil. ne olacak dediysem aynen olmuş. videoda tek beğenmediğim şeydi.

bir de kafası patlayan adamın yavaş çekimde "isa bana bacak veeer" diye bağırması da komikti ama olur o kadar lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...