Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Oce4n said:

detaylı bir düşününce 3rd person olayını engelleyecek hiç bir şey yok gerçekten. pubg de bile 3rd person view var. gayet de oynanıyordu.
sadece etrafa istediğin gibi bakınma özelliğini kapatırsın olur biter...

Engellemeyi geçtim, 1st/3rd person arası geçişi zaten eklemişler oyuna, araç kullanırken yapabiliyorsun. videoda 2:05

Oyun içinde 1st person lock sırf puştluk olsun diye yani :p

https://www.youtube.com/watch?v=hqdyhhs-YR0
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Her turlu bannerlord ve star citizenden once cikacagi icin sorun yok.

Şu an cok usendim ama şoyle bi post dusunun;

6 senede yapilan: {insert cyberpunk gameplay here}

6 senede yapilan: {insert bannerlorddaki mukemmel kilic sallamalar}

Simdi"ama kaynak, ama ekip ama bilmemne"

:(

of malesef aklima aynisi geldi gameplay izledikten sonra =/

project management zor zanaat
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

DoGMeaT said:

>bütün gün eve gidip oyun oynamının hayalini kur
>eve gel , steam kitaplığına ve youtube'a bak,sırtın boynun agrıyınca pc başından kalk,oyun moyun asla oynama
>repeat

benim de böyle ya. pc/ps'in başına geçince böyle bi ağırlık çöküyo oynayasım gelmiyo bazen...

yalniz degilsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu yuzden donup dolasip ya fifa ya da rocket league gibi reflex based no-brainer oyunlar oynuyodum.

mad max acip ordaki yan gorevleri anlamak icin konusmalari dinlemek, altyazilari okumak, ne biliyim arabayi modifiye etmek bile kasiyodu.

oyun oynamak bile ayri bir motivasyon gerektiriyo. is sonrasi kafa dagitiyim diye her oyuna girisilmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Sam said:

first persona göre tasarlamasalarmış işte bok gibi olmuş. sorsalar söylerdim. "ya biz haber verdik size" diyecek değiller çünkü kafalarına göre bir iş yapmışlar tecrübesiz oldukları için bariz.

Ahahahhah

Abi bu nedir, soyle bi mesaji ciddi ciddi foruma yazmak bile tirajik sfagdgsa

adamlar Allah değil, Allah için bile "vücudu tasarlarken bunları düşünememiş mi, herhalde kendi yapmamış belli" diyorum zaten. intelligent design var, bir de stupid design var. game designer adamların oynadığı kadar tecrübem vardır zaten artık net, hatta gençl olanların deneyimi benden az olabilir. bu ben dahi olduğumdan ötürü değil, vakit ayırma ve kafa yormayla alakalı birşey. bir oyunu açınca arabirimdeki kusurları hemen söyleyebiliyorum artık, oyunlara ayırdığım zamanı uçak uçurmaya ayırsam jet pilotu olurdum net. kendime övgü değil bu, yapılan yanlış var ve bunu analiz edip sunuyorum, okuyup anlamak lazım böyle "cdp senden iyi bilir" lakırdıları yerine. bilmemişler belli ki.
Oce4n said:

peki sam ne kadarlık 3rd person view'a tav olur?
mesela sadece saçlarının tepesini gösterecek kadar 3rd person olur mu?

ille basık tavan atmosferik filan dendi, hadi over the shoulder filan da olur. tercih etmiyorum gerçi bir o yana bir yana açıyı çevirmeyi ama haritalara dokunmadan olabilecek bir çözüm. sürüyle indoors tactical shooter oyun var bu yöntemi kullanan.
mokoko said:

abi siz izlediğiniz filmlerde de yönetmen aslında sağ açıdan çekmeliymiş bu sahneyi falan diyor musunuz?

artık diyorum. "şamayalan o kamerayı öyle kullanma evladım" dedim geçen gün izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

first person lock cidden lamerlik yalniz bu oyun icin. multi de fln kapatirsin belki ama, karakteri allayip pulluyosun o kadar, ojesi ni mi gorucez bi tek lan? aynada mi bakicaz kendimize?

first person view bir de dusuk fpslerde mide bulantisi yapiyo, eski donanima sahip olanlar 3rd person oynardi bana kalirsa.
Sosyal ağlarda paylaş

fikrimi “oyun yapmış koca şirket herhalde bir bildikleri vardır” üzerinde değil de kendim düşünerek, bilerek analizime dayandırdığımdan ötürü değişmiyor olabilir.

sevmediğim birşeyi neden oynayacakmışım, oynasam zaten aynı insanlar “madem beğenmiyorsun niye oynadın” diyecekti, 15 yıldır aynı terane artık ezbere etmiştir herkes klişeleri. anlatın nasıl çözmüş dedim, biriniz anlatabilmiş değil hala.

sizin cdp savunduğunuz kadar bethesda hayatımda savunmadım hamdolsun. witcher nefretimden ötürü sabit fpp hariç herşeye mükemmel demişim. şirkete tapmak mı lazım ille?

siz bethesdadan iyi biliyorsunuz ama ben cdpden iyi bilemem yani, ok. azıcık biraz tutarlılık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynasan neden onlari oynadin denmez abi, paranoya yapma herkes sana karsi gibi bi durum yok burda. Sadece o oyunlari oynamadan sevmedigine/kotu olduguna nasil karar veriyorsun deniliyor. Sen de buna cevap vermiyorsun, sevmem niye oynayayim deyip geciyorsun. Bir seyi denemeden direkt kotu olduguna karar vermek en iyi tabirle cok koyu muhafazakarik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...