Jump to content

neokrasi

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  83
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. neokrasi

  Internet alt yapısı olmayan yere internet

  o pingle oyun oynanmaz.
 2. neokrasi

  Internet alt yapısı olmayan yere internet

  bunlar iyi günlerimiz.
 3. neokrasi

  Herkese merhaba

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Le_Stamboul
 4. neokrasi

  UFO..!

  mağaranın içinden kaygılı ve şaşırmış gözlerle bakan kim___???
 5. neokrasi

  En son okuduğunuz kitap

  fantastik bi kahramanlık romanı. üçleme olacakmış sanırım. alışık olmadığım bi tür ama baya beğendim. hikaye, aksiyon, çeviri akıyor gidiyor. kitabın açıklaması baya bi spoiler içeriyor o yüzden elim döndüğünce ben anlatayım biraz: geçmişte büyük savaşların, soykırımların yaşandığı bi coğrafyadayız. her an yeni bi savaş çıkabilir. ortam diken üstü. tabi doğa üstü güçler var. eh, savaşın kaderini bunların tayin edeceğini tahmin etmek zor değil ama savaşı kazanmaktan kaybetmekten öte bi savaş anlatımı var. insanı içine çekiyor. ikilemlere düşürüyor. öneririm.
 6. neokrasi

  Netflix Türkiye

  videoyu sonuna kadar izleyemedim ama eşcinsellikle ilgili söylediklerinden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki, son dönemde okuduğum kitaplarda da eşcinsellik karşıma çıkmaya başladı. özellikle senaryo tadında yazılmış çok satanlarda. gece yarısı kütüphanesi ilk aklıma gelen. şu dönemde yazar olsaydım ben de araya eşcinsellik serpiştireyim, hem hedef tüketici kitlemi etkilerim hem de filmi/dizisi çekilirse hayatım boyunca çalışmama gerek kalmaz derdim. sağda solda gökkuşağı görmek beni memnun ediyor çünkü bir nevi hoşgörü simgesi haline geldi fakat son dönem sanat eserlerindeki yeri bana biraz zorlama gibi geliyor. bu söylediklerim konuyla alakalı mı bilmiyorum.
 7. neokrasi

  Bitcoin #6

  içimizden geçti içimizden.
 8. neokrasi

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  7/10 garden state tadında tatlış bi film.
 9. neokrasi

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  film de en az afişleri kadar başarılı. yıllardır hasret kaldığımız kalitede mafya filmi. 8/10
 10. neokrasi

  Hey hey rise up - Pink Floyd

  +1 comfortably nato
 11. neokrasi

  r/place

  "Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır o satıh bütün vatandır. Vatanın her bir pikseli, vatandaşın kanı ile ıslanmadıkça terk olunamaz."
 12. neokrasi

  r/place

  barış manço yapıyorlar.
 13. neokrasi

  r/place

  ülkenin estetikten yoksunluğunun özeti olması açısından yerinde bi çalışma. yalnız ne güzel şeyler var öyle ya. insan hayret ediyor.
 14. neokrasi

  2022 Dünya Kupası - Katar

  ilginç bir kış olacak. maçlar tsi kaçta olcak acaba. hiçbir maçı kaçırmayacağımız bi turnuva olur inş. hollanda-brezilya finali güzel olur.
 15. neokrasi

  Özlü sözler

  istemesi bedava, tutarsa ne ala.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...