Jump to content

neokrasi

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  13
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. neokrasi

  Ready Player One (2018)

  önce okumalı mı yoksa izlemeli mi? bu soruya genelde "tabi ki önce okumalısın" diye atlıyorlar ama bence o kadar da net bir cevabı yok. roman güzel, film kötüyse belki hiç izlememek bile bir şey kaybettirmez ama roman güzel, film de güzelse önce izlemeyi tercih ediyorum. film görsel açıdan destekleyici oluyor. örnek vermem gerekirse, fahrenheit 451'i önce izleyip sonra okuğum iyi oldu diye düşünüyorum. hatta okumadan önce araya birkaç black mirror bölümü sıkıştırmış olmak kitabı okurken daha çok keyif almamı sağladı. ama olacakları merak ettirmek üzerine kurulu bir romansa filmi izlemek heyecanın yitirilmesine sebep olabilir. başlık altında daha önce tartışıldıysa da, spoiler yememek için yazılanların tamamını okumadım.
 2. neokrasi

  SpaceX Thread

  https://evrimagaci.org/uzayda-yer-cekimi-yaratmak-yapay-yer-cekimi-nedir-ve-nasil-calisir-3628
 3. neokrasi

  Gılgamış Destanı

  bunun filmi çekilir işte.
 4. neokrasi

  nolmus.com - sade haber sitesi

  kültür & sanat kategorisi altında "Ünlü yıldız Matt Damon, eşi Luciana'nın ilk evliliğinden olan kızı Alexia'nın New York'ta oda arkadaşıyla birlikte koronavirüse yakalandığını ancak iyileştiğini açıkladı " haberinin olması... bakalım yarın nasıl bir projeyle geleceksin. sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 bunlar güzel şeyler. ihtiyacımı veriyorum: çekirdeksiz kiraz.
 5. neokrasi

  Marsımızı kaybettik

  devri daim olsun.
 6. neokrasi

  turrsu.com - can sıkıntısına iyi gelen site

  can sıkıntıma iyi gelmedi ama dahi anlamındaki de'leri doğru yazmandan ötürü emeğe saygı +rep. yolun açık olsun. inş site tutar da milyoner olursun. o zaman görürüz paraya önem veriyon mu vermiyon mu...
 7. neokrasi

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

  trailer aşırı iyi. nice sinema filminden daha fazla ilgi uyandırıyor.
 8. neokrasi

  Turistik Ege Pazarları Tezgah Ücretleri

  birkaç sene önce kaş'ta sormuştum, bu konuda çok fazla talep olduğunu, önceki sezonlarda tezgah açanlara öncelik verildiğini söylemişlerdi. 20 yer varsa 200 gibi bi başvurudan söz etmişlerdi. ne kadar doğru bilmiyorum. kiraların ise düşük olduğu söylenir genelde. romantik iş. tüm romantik uğraşlarda olduğu gibi geçim kaygısının geri planlarda tutulması gerektiğini düşünüyorum. siftahsız bir günün sonunda keyifle biranı yudumlayabilmelisin. aç ölmek falan, allah korusun. milletin tatilini zehretmek ne haddinize(!)
 9. neokrasi

  Space Force (2020) - Netflix

  gaye su akyol'un da dediği gibi, "ya o uzaya gidilecek ya o uzaya gidilecek."
 10. neokrasi

  Yanık tedavi tavsiyesi

  Lamiderm diye bi krem var, iz kalmaması konusunda iddialı. Bu iddiasında ne kadar haklı bilmiyorum. Onun dışında uyguladığınız tedavi yeterli.
 11. neokrasi

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

  üzdü 😞
 12. neokrasi

  Devs (2020) - Hulu

  tam kafa patlatmalık bir konuya değinmişken, izleyicinin dikkatini başka bir şeye çekiyor. en azından bende öyle oldu. alex garland'ın yapımlarında bir savrukluk var. makinaya renklilerle beyazları aynı anda atıyor.
 13. neokrasi

  belgesel tavsiyesi

  dumanı üstünde bi yapım, cosmos: possible worlds.
×
×
 • Yeni Oluştur...