Jump to content

neokrasi

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  38
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. neokrasi

  şey

  satanizim mi?
 2. neokrasi

  UEFA EURO 2020 Fantasy Football

  bu hafta tersolara geldik.
 3. neokrasi

  Satılık 2017 model peugeot kisbee 50 cc

  güzel motor. kız gibi.
 4. neokrasi

  "There will be no Windows 11"

  gitgide tabletin mouselusunu kullanıyormuş hissi veriyor arayüz. fakat ne yaparlarsa yapsınlar "doğru" olanı yapıyorlar işte. çünkü windows sınırsız ihtiyaçları karşılayan sınırlı kaynaklarımızın sınırı en geniş olanı. teknik detayları bir kenara bırakırsak, yeni arayüz önce biraz yadırganır sonra zamanla kabullenilir. ya ne olacaktı_? nerede windows 98'in tema paketleri, nerede windows 7'nin ayağımızı yerden kestiği günler. rahmetli vista bile... bulutlar. pamuk gibi bulutlar. windows 98'in buludları....
 5. neokrasi

  EURO 2020(1)

 6. neokrasi

  UEFA EURO 2020 Fantasy Football

  sa. topici yeni gördüm. zirveden giriş yapmış gibi oldum. doruklara sevdalıyız, kızılçulluyuz.
 7. neokrasi

  CentOS 8 NTSF Sorunsalı

  harici hard disk mi? kasaya bağlıyken fdisk -l komutu ne sonuç veriyor?
 8. neokrasi

  PC soğutucu tavsiyesi

  benim işlemci de 70 dereceyi gördü mü o an ne oynuyorsam fena fps düşüşü yaşıyorum. çok can sıkıcı. 70 derece anormal değil diyorlar ama 70'den önce ve 70'den sonrası arasında dağlar kadar fark varken neden düşük fps'ye fit olayım değil mi? bu yüzden oyun oynamayı bıraktım. sudoku çözüyorum.
 9. neokrasi

  Mortal Kombat (2021)

  clickbait içerik olmuş. eskiden neyin gerçek neyin efekt olduğunu ayırt edemiyorken şimdiki filmlerin tamamen yeşil perde önünde çekiliyormuş hissi vermesi, efekt teknolojisinin gelişmesinden dolayı demeye getirmiş. nerede lotr, nerede hobbit. yeni matrix filminin de bu konuda hayalkırıklığı yaratacağını düşünüyorum. the matrix'i 30 defa izledim, hiç efekt yok her şey gerçek deseler inanırım.
 10. neokrasi

  bu sefer harbi güzel oldu bence ya sürekli bir looptayım artistim

  gözüm yollarda kalmıştı. yeni single ş a h a n e.
 11. neokrasi

  Cyberpunk 2077

  oyunun evrenine bayıldığım için buglara falan takılmadım ama vaat edilenleri, yapay zekanın hiç olmayışını ve oyun çıkmadan açıklanan sistem gereksinimlerini düşününce kendimi dolandırılmış hissediyorum. fakirim, ona rağmen oyunu bitirmedim. sen kebap sipariş ediyorsun adamlar sana omlet getiriyor. üstelik içinde yumurta kabukları kalmış. omlet sevdiğin bir yiyecek ama önüne koyulandan nasıl memnun olabilirsin ki..
 12. neokrasi

  Cyberpunk 2077

  +1
 13. neokrasi

  ISS (ISP) önerisi

  turknet kullanıyorum. geçtiğimiz aylarda şöyle bir şey yaşadım, 35mbit hıza sahip paketi kullanıyordum. altyapı destekliyor diye 75mbit'e geçtim ancak paket değişikliğinden sonra ping sorunu yaşadım. gece 1-2'den önce ping kabul edilebilir seviyeye düşmüyordu. 100-200 geziyordu yoğun saatlerde. fakat download hızı 75mbit'ti, onda sıkıntı yok. iki hafta falan sabrettim düzelir diye, düzelmeyince 35mbit'e geri döndüm. hız her şey değilmiş. bu da böyle bir anım.
 14. neokrasi

  bu sefer harbi güzel oldu bence ya sürekli bir looptayım artistim

  2006'da maske mi vardı...
 15. neokrasi

  Cyberpunk 2077

  gsf mezunlarina oyun yapin demisler, ortaya cyberpunk2077 cikmis.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...