Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

36 dakika önce, Xenocide dedi ki:

abi streami açtım ve kadın şunu diyodu, bu footage kaydedildi, rtx 3090 takılı, dlss performansta, 2k çözünürlük, ve fps 78. biz performansı çok önemsiyoruz falan diyor. 

3090.

2k.

dlss performans.

78 fps???

burda bir yanlışlık var herhalde çünkü dlss quality'de 3070 ile ben 2k'da o fps'i görüyordum raytracingle. anlam veremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

yeni koydukları benchmark seçeneği güzel olmuş ama bayağı zorluyor, sanki oyun içinde araba sürmekten daha ağırmış hissi verdi. dldsr 1920p ile dlss performance yapınca 1440p dlss quality ile ancak aynı performansı görebildim. dlss kapalıyken 1440p bayağı dibe vurdu fps, raytracing cidden değmiyor sanki. neyse baştan oynamaya başlayacağım zaman tekrar düşünürüm artık oyun için nasıl hissettiriyorsa. şu transmog da geleydi..

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

Ray traced shadows have been tweaked. Previously they only worked for the light from the sun, which was only outdoors. Now it works for all light sources everywhere, which is why the performance has gone down.

bundan ötürü performans çakılmış, şimdi anlaşıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

dedigin de haklisin aslinda, olmasi gereken gibi ztn hersey. oyun ilk ciktiginda da sanatsal tasarima hepimizin g.tu dustu. ben 2-3 ay ara verip Assassin's Creed fln oynadiktan sonra review videolarini izleyince garipsedim. 

oyuna kotu diyen tayfadan degilim ztn asdf, led neon olayinin menulere kadar sicramasi ikrah hissi yarattirdi olay o, yoksa su sokakta arabayla dolasmaya lafim yok.

2f11e88e7f5cbfa576bc8068d0ddb5fa.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...