Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

http://justpressstart.net/wp-content/uploads/2012/12/warzban2-e1355849967381.png
http://justpressstart.net/wp-content/uploads/2012/12/warzban1-e1355849990803.jpg
liseli moderasyon

abi birde sanırım refund isteyince paypalını blackliste ekletiyormış bir daha hesabı kullanamıyormuşsun. tam şerefsizlik.
http://leviathyn.com/wp-content/uploads/2012/11/t6F9c.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

abi amma bok attınız oyuna ya tam çingenesiniz yemin ediyorum. surda 20 30 doların Lafını yapıyorsunuz. Birisi 3 bira demiş .Gel ben sana 1 kasa bira alayimda sus ya. Bu kadar mı ruhunuz çingene arkadaş.

Sağ üst en tepedeki yerde Yolda bi tane Karavan buldum oranın içine girdim yemek wardı :D ha birde orda baseball bat buldum Çek biri çıktı karşıma 2 vurdum sonra vurma dedi saldım malı ahah şimdi karavan içinde Gecenın bitmesini bekliyorumm

troll mü yoksa aptal mı emin olamadım.

Afterdeep said:

Çok büyük ihtimal 5-10 kişinin çalıştığı bir oyun firmasından beklentileriniz ne kadar yüksekti arkadaşlar? Ben arkadaşlarla iyi vakit geçiriyorum açıkçası, çok kasarsa "Dayz Standalone" geliyor, onu deneyeceğim..

şu argümanı geçiniz. 5-10 kişinin çalıştığı Unknown Worlds, Natural Selection 2 ile Best FPS of 2012'ye aday oldu pek çok yerden. Sonuna kadar da hakediyorlar, umarım alırlar.

ha ayrıca, oyunun konsepti kendilerine aitti, artworkler kendilerine ait, tasarımlar kendilerine ait. WarZ ney? DayZ'den klonla klonla, google görsellere zombi yaz, sonuçlara 3-5 crop yapıp kırmızı efektler atıp oyunun kapağı yap. Oldu gülüm, sonra bu ne abi diyince "AMA BİZ ÇOK KÜÇÜK İNDİE FİRMASIYIZ BİZİ DESTEKLEYİN =)))" sevimliliğini yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kotaku have just reported that The War Z has just been removed from Steam. There was word earlier today that Valve were looking into forum moderation issues regarding the game, but people were hopeful they’d dig somewhat deeper into the real issues that had been raised, regarding the apparent false advertising of features on its store page. Those have been changed since, but for whatever reason the game is now not available to purchase. It is listed instead as “Uninitialized”. If you already own it, however, your Steam copy will still run.

We’ve just received a statement from Valve about the game, explaining that it’s been removed because they consider it was issued prematurely, and they’re offering refunds to unhappy customers. You can read the statement below.

Valve’s Doug Lombardi responds to our asking why the game is no longer on sale saying,

“From time to time a mistake can be made and one was made by prematurely issuing a copy of War Z for sale via Steam. We apologize for this and have temporary removed the sale offering of the title until we have time to work with the developer and have confidence in a new build. Those who purchase the game and wish to continue playing it via Steam may do so. Those who purchased the title via Steam and are unhappy with what they received may seek a refund by creating a ticket at our support site here.

Again, we apologize any inconvenience.”
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi gereksiz tartışma çıkaracak.Ama cevap hakkı doğdu :)
Fakkoo said:

Birisi 3 bira demiş .Gel ben sana 1 kasa bira alayimda sus ya. Bu kadar mı ruhunuz çingene arkadaş.

TR740006200071400006646333 - Altan CAN

Onu ben dedim iban numaram Yukarıda.

Yolla bir kasa bira parası,sonsuza kadar susacağım söz, ben onları içerim buraya da fotolarını yapıştırırım.

Yoksa burada süper asi çocuk rölu oynamayı bırak, bunları ben 15-16 yaşında yapardım her şeyi bildiğimi zannettiğim zamanlarda,Yaş ilerledikçe bir bok bilmediğini anlıyorsun.

Oyunu sevmiş olabilirsin tabi, çok hoşuna gitmiş olabilir,ama ona buna laf sokayım dikkat çekeyim diye uğraşma.
Adamlar bildiğin milleti dolandırma peşinde, sen neyin savunuculuğunu yapıyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

eğer sen evede 4 sene skill kasmak felan var sanıp pvp yapmaıosan ultimadada bu oyundad evedede hep g.t korkusunu yasayan tarafta olursun.

evede baslayıp 15 gün sonra ilk killini alanlar var gayet.

ultimayı yeterince pro oynadım oyunun ilk ayı hariç kthxbye
eve online tartışması değil konu zaten de şunu ekliyim; ben lise sondayken başlıcaktım, patiden oynayan bi arkadaşa sordum ne kadar zamanda adam gibi pvp yapabilcek hale gelirim diye, 4 yıl dedi :P ben de 4 yılda üniversite bitirrim dedim (bitirdim de sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...