Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

DayZ oynayıp War Z oynamamış biri olarak diyebilirim ki fikrin potansiyeli çok yüksek bunda hemfikiriz. Ama bariz klon olduğu belli olan, duyuruları yapıldığında biz önceden çalışıyorduk bunun üzerinde zaten diye atmaları (böyle bişeyler demişlerdi sanırım emin değilim, hatta 6 ay önce falan başladık biz mi ne demişlerdi) işi boka soktu resmen. O yüzden hiç bulaşmadım ben War Z'ye. Üstüne steam'de 15 dolara yayınlanması, haritanın genişliği üzerine sallamalar, ismin araklanması, kullanılan çizimlerin walking dead'den çalınması ve her şeyden önce oyun fikrinin Day Z üzerinden birebir kopyalanması, oyuncu kitlesinin tınlanmaması, hackler, zart zurt... ne denilir bilmiyorum. Karşıdakini ve başka yapımlara saygısızlık bu kadar olur.

Ha adam çıkmış konuşmuş açık açık güzel (özellikle topluluktan adam seçip beraber hareket etmek başarılı) ama uygulamaya konulması lazım en kısa sürede yoksa adamlar kendi elleriyle kendilerini ezik gösterecekler. Piyasadan çekilip hot dog satarlar artık sokakta.

Day Z'nin stand alone sürümü çıkınca eminim bundan bin kat daha iyi olacaktır çünkü War Z ne derecede sıvadıysa bunlar Day Z'de o derece daha iyi olacak. Şansınız varken basın refund'ı, Day Z 15 dolar falan olmayacak cok daha pahalı olacaktır büyük ihtimal ve 30 dolardan 49 dolara kadar yolu var ama bu senaryoyu sevdiyseniz alacaksınız büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nedir yani, politikamı yapıyoruz? birşeyleri ıspatlamak için iktidara geçmemi bekleniyor?

"aynası iştir kişinin lafa bakılmaz".. Bu kadar atıp tutana kadar icraata döksün. Bilmem ne zaman söylediği "anti-cheat" geliyoru kafadan uygulasın. Sanki oturup kendisi yazacak... Gidip "punkbuster" vs. gibi bir yerle anlaşacak... (yoksa böyle değil mi :P )
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamadığım neden insanlar allahmışçasına konuşup bu oyunu sevenlere (bakın oyun diyorum hala bana sergeyin kardeşimisin muamelesi yapıyorlar) laf ediyor? size ne arkadaş 15 dolar 20 dolar neyse işte birşey verip o insanlar oynuyorlarsa? Size ne yani. Bizimde elimiz gözümüz var biz de oyun sitelerine girip neler yazılmış çizilmiş görüyoruz.Bizde forumda nedensiz yere banlanan elemanları görüyoruz.Oynayanların çoğu olayın ne developinginde ne de staffda. Zaten bu oyunu oynayanlar keyif alanlardır.Gelişse ekime gelişmese hoppişe mantığına hakim.Hani ben keyif alıyorsam size ne bu durumdan demekki ben 15 dolara değer bulmuşum verdim oynuyom.Arma 2 de satın aldım Dayz de oynuyorum.Bazılarınında sigara alkol içmeniz vücudunla tepkimeye giren yasa dışı dalgalar kullanması benim gözümde enayilik ona bakarsan. Hani Göreceli bi kavramda "BEN DOĞRUYUM BEN EN İYİSİNİ BİLİYOM" demeniz vallaha embesillik ya.Hani belki bu mantıkda değilsinizdir bilmiyorum ama yazılarınızda verdiğiniz hava kesinlikle bu.Yazıdan duygu anlamak güç bi olay malesef bende ki coğu insanda da eminimki bu etkiyi yaratıyordur

Bizde biliyoruz kadronun cacık olmadığını bizde anladık çalıp çırptıklarını ki oyunda seslere genellikle dikkat ederim Zıplama sesi bariz city of heroes dan arak (arakta değil ya bazı ses texture vsvs paketleri bedava olarak dağıtılıyor cheap shot Enayi yerine koyulduğumuz falan da yok sizin kadar farkındayız herşeyin nedir yani bak ben en doğrusunu biliyom bunlar kaka iş çıkmaz bunlardan oynamayın bunların oyununu yok bilmemne diye ağlamaya girişimleri? Oyunu savunduğum yok oyun kesinlikle keyifli ama bilmişlik yapcanız illa muhalefet olcanız. Biri forum tr deyip size hakaret etmiş afedersiniz hoppişinizde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...