Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

lan bunu yazarak kesin nazar değdiricem kendime ama son 3 günlük kotanıza baksanıza bi saçmalık var mı? ben 3 gündür 2'şer mb falan kota harcamışım. 10 kere paticik açsam o kadar gitmeli lan ahsdufhuadsh

sabonis said:

kota doldu ya şimdi 1 hafta boyunca 3mbit çekilemez, illa kota satın alacam. çok lirik izledim bu ay ondan oldu galiba, adam çok yüksek bitrate'li yayın yapıyor, saat başı 2.5-3 gb falan gidiyo galiba.

4 gün önce şunu yazdığımda 246 gb'tım. hala 246'yım, hatta baktım kotanın dolmadığını görünce dün 4 tane bluray rip indirdim denemelik, hala 246'dayım ama. bir de bu bana özel bi bug'sa nedeni ne olabilir lan :D ona göre 100 mbit'e geçerim en düşük kota ile, bug abuse ile ne de olsa kota dolmuyor ooooh :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

lan bunu yazarak kesin nazar değdiricem kendime ama son 3 günlük kotanıza baksanıza bi saçmalık var mı? ben 3 gündür 2'şer mb falan kota harcamışım. 10 kere paticik açsam o kadar gitmeli lan ahsdufhuadsh

sabonis said:

kota doldu ya şimdi 1 hafta boyunca 3mbit çekilemez, illa kota satın alacam. çok lirik izledim bu ay ondan oldu galiba, adam çok yüksek bitrate'li yayın yapıyor, saat başı 2.5-3 gb falan gidiyo galiba.

4 gün önce şunu yazdığımda 246 gb'tım. hala 246'yım, hatta baktım kotanın dolmadığını görünce dün 4 tane bluray rip indirdim denemelik, hala 246'dayım ama. bir de bu bana özel bi bug'sa nedeni ne olabilir lan :D ona göre 100 mbit'e geçerim en düşük kota ile, bug abuse ile ne de olsa kota dolmuyor ooooh :D

bazen saçmalayabiliyor ya. ama permanent değil sdfg bi kere bana olmuştu modem değiştirirken, kota doluyodu ama hız düşmüyodu. 1-2 ay öyle gitti sonra düzeldi :(
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Adamlar 25 mbiti kaldırıp 24 koymuşlar yerine şu yeni kota zımbırtısından dolayı. Çakallıkta sınır yok. Benim sözleşme 25mbit umarım 24e falan düşürme gibi bir hata yapmazlar.

bi alt kotalı 50mbit'e geçebilirsin aynı paraya. benim 25-250, 50-150'ye geçicem aynı paraya. kotayı açtığımda 24'e düşücem. tertemiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

70 TL veriyorum, halihazirda 24 ay.

150 gb kotadayim, dusureyim mi?

50 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 75 GB - 70 TL

buna geciyoruz mayis'ta ayni paraya o zaman?

abi geçirmiyorlar. konuştum müşteri hizmetleriyle taahhütünüz var direk değiştiremezsin diyor. fatura tutarını arttıracak t arifeye geçeyim diyorum yok geçemezsin diyip duruyor. 100güldüren kampanya diye bişey var ona geçecektim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi günü uydunet'i aradım. Gün içerisinde 60-70gb arası bir dosya indirmem lazım, uyku yok mudur nedir, o tarifem var ama gece o saate kadar bekleyemem napmam lazım diye. Nitro diye bi kampanyaları var, hızını 100mbit'e çıkartıyorlar 1 günlügüne. Onu alsam kotamı etkiler mi diye sordum. Evet kotanızdan yer dedi kadın bana.

Ertesi gün biri aradı. Dün yapılan görüşmede size yanlış bilgi verilmiş, kotanızı etkilemez nitro ile yaptığınız download dediler. Bana bedava 1 günlük nitro yada 25gb ek kota verdiler. Yanlış bilgi verildigini vs nasıl farkettiler bilmiyorum ama hoşuma gitti ya. Canım uydunet.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

abi ben simdi internet'ten yazdigin kampanyaya basvurdum

faturayi odetmeden basvurtmuyordu, simdi kabul etti. "iletisime gecilecek" yazdi.

sen bu asamalari yaptin mi?

abi 50mps'ye geçtiniz ama 50'nin üzeri 24mbpsye düşecek diyor btk açıklamasında? ben de bu mantıkla geçeyim dedim ama 51 min gerekmiyor mu şimdi bu mantıkla?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...