Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

Aket-Atum said:

Skill ve level cap var mı bir de oyunda? Teorik olarak her skill'i maxlama şansım var mı?

Eğer oyunun sistemi ile çok alakasız sorularsa biraz anlatıverin level ve skill mantığını :) Bayadır LoL ve D3 harici oyun oynamadım ondan önce de çok uzun zaman WoW ve CoD harici oyun oynamamıştım. BG2 ve NWN çooook eskilerde kaldı :)

Oyunun bg veya nwn ile "kılıç ve büyü yiha" muhabbeti haricinde hiçbir alakası yok. Yeni bir seri olarak yaklaş.

Eskiden lvl cap vardı ama peç getirdiler geçen sene. Fullediğin bir skillin ilk seviyelerine dönmek suretiyle sürekli level atlayabiliyorsun ama bu skill üzerinde gelişime neden olmuyor. Sadece ortamda bulunan spawnların lvl'ını arttırmış oluyorsun. Perklerde sonsuza kadar değil de oyunda bulunan bütün perkleri almaya yetecek kadar level kazanabilirsin işte.

Bayarsan, neden baydığını araştır(hikaye, dövüş, npcler vs.). O konularda mutlaka çok iyi modlar oluyor. Bethesta çalışanları bir nedenden ötürü evinde oturup mod yapan oyuncular kadar kalifiye olamadığı için iki düşünülmüş birkaç modun oyunun çehresini tamamiyle değiştirdiğini görebilirsin.

Şu mod işini de bilmiyorum. Sanırım oynadığım en son mod WC3 Tower Defense idi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oyunu oynuyorum, su modlari yukluyorum:

SPERG
Sneak Tools
Interesting NPCs
WARZONES - Civil Unrest
Frostfall - Hypothermia Camping Survival
Deadly Dragons
Touring Carriages

Uyumsuzluk olur mu? Ya da ilk oynadiginda bunu yukleme durumlari var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...