Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Yabgu said:

Denedim, google'da gezdim biraz millet ne dediyse yaptım işe yaramadı.

Ben de sinirlendim tüm modları silip Skyrim'i de baştan yükledim.

:D modsuz sadece bir ENB kurayım, belki çeşitli efektler yüzünden çakışma olduğundan böyle oluyor olabilir.

modların etkisi olmaz. enb directx injection gibi birşey her oyuna yapılabiliyor. enb'in core dosyasını developerın sitesinden indirmen lazım, enbdev.com'dan. onu eksik yapmış olabilirsin. infoyu iyi oku, ne yapman gerektiğini yazmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

parlaklık, ışık, aydınlatma modların da çakışma vb. sorunlar olabiliyor

geceleri zifiri karanlık yapan bir mod yüklemiştim, sonra onun üstüne aydınlatma ile alakalı 3-4 daha mod yüklemiştim isimlerine bakmadan, sonra oyunda girince o karanlık değişmişti, yarım saatten fazla o modun hangisi olduğunu bulmaya uğraşmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

enb dediği için diyorum zaten. enb, sweetfx gibi birşey modlardan bağımsız tamamen. modcular preset hazırlıyor sen onu kullanıyorsun ama core dosyası var d3dx9.dll onu sunuma koymuyorlar, yasak adamın işi olduğu için websitesinden indirmen gerekiyor. yoksa dediğin doğru relistic lighting modları compatible olmuyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir an bakayım dedim de 30 dan fazla imiş üşendim yazmaya ama Steam Workshop da olmayıp da nexusdan indirip eklediklerim var.

Skyrim HD - 2K Textures
Bellyaches Animal and Creature Pack
Improved NPC Clothing - High Res
Bellyaches HD Dragon Replacer Pack
Distant Decal Fix
HD Enhanced Terrain
Dramatic Clouds
Skyrim Flora Overhaul
RealVision ENB
WARZONES - Civil Unrest
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

PrudenT said:

http://i.imgur.com/Cvu8I4D.png

unofficial patchleri yükle cok fazla bugfix var iclerinde.

Tabi skyre oynadıgın icinde 6 yasında bir kız cocugu olma ihtimalinide görüyorum.

oynamadım ki adfadfda
modları kurup çalışıyor mu diye denemiştim sadece
kız çocuğu olduğum doğru tabi
Sosyal ağlarda paylaş

skyrim age chartımız söyle

vanilla skyrim = yeni doğan

skyre = 6 yaşında kız cocugu

requiem = 14 yaşında oğlan çocuğu.

işin kötüsü vanilla skyrim o kadar vasat bir oyun ki (rpg olarak) requiemle bile bir rpg oyunu olarak 14 yaşında oğlan çocuğu moduna anca geliyor.

bu arada makinan ne kadar iyi ve nasıl bir skyrim tecrübesi arıyorsun ona göre mod tavsiye edebilirim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Soimyr said:

PrudenT said:

http://i.imgur.com/Cvu8I4D.png

unofficial patchleri yükle cok fazla bugfix var iclerinde.

Tabi skyre oynadıgın icinde 6 yasında bir kız cocugu olma ihtimalinide görüyorum.

oynamadım ki adfadfda
modları kurup çalışıyor mu diye denemiştim sadece
kız çocuğu olduğum doğru tabi

http://3.bp.blogspot.com/-MMI7KqjYoAM/TdUkCSfp8nI/AAAAAAAAAJU/9E4x7r2hL2U/s1600/meh.ro80+%25281%2529.png

Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

skyrim age chartımız söyle

vanilla skyrim = yeni doğan

skyre = 6 yaşında kız cocugu

requiem = 14 yaşında oğlan çocuğu.

işin kötüsü vanilla skyrim o kadar vasat bir oyun ki (rpg olarak) requiemle bile bir rpg oyunu olarak 14 yaşında oğlan çocuğu moduna anca geliyor.

bu arada makinan ne kadar iyi ve nasıl bir skyrim tecrübesi arıyorsun ona göre mod tavsiye edebilirim ^^

adamın içine axedice kaçmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...