Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

internetin yoksa/kotuyse, yolculuktaysan, arkadaslarinla farkli saat dilimindeysen diye liste uzuyo single oynamak icin.

wow dota vs oynayamiyorum mesela ben hem hayvan gibi lagli oluyo hem de saat dilimleri tutmuyo. uykusuz kalmam lazim arkadaslarimla oynamak icin. onda da keyif alamiyorum lag yuzunden.

skidrowu bekliyorum acikcasi offline oynama zimbirtisi cikartsin da bir tadina bakayim diye.

edt/ satislari artirip korsani engellemiyo bu arada bu. aksine satislari dusuruyo. single oynaniyo olsaydi alirdim. simdi korsana mahkum oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle tabi haklısın onun aksini savunmuyorum zaten dediğim gibi :)
ama mesela yazın yazlığa gittiğimde yada herhangi bir sebepten dolayı internetsiz kaldığımda diablo 3 oynayamayacak olmam sıkıntı yani.yeni bir oyun olsa "şeytana giriyoz" falan diye bişi demem ama diablo 1-2 den biliyorum işte oyunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.rockpapershotgun.com/2012/05/17/opinion-why-the-problem-with-diablo-isnt-diablo/

Opinion: Why The Problem With Diablo Isn’t Diablo

enteresan bir yazı olmuş...

özellikle şu kısmı :
At the very least, I still contend that a dedicated, server-free single-player option is a no-brainer in this case and others like it. Yes, some of Diablo III’s online features are great, but give us options – not suffocating requirements. Even so, in the long run, Diablo probably won’t be the big problem here. It’s the next wave of “always connected” games that we need to worry about – the one’s that attempt to follow its lead. So stay angry. Keep demanding an offline option, if nothing else. People may tell you to clam up because this system – while flawed – works more often than not. But I think $60/£45 is a pretty extravagant price to pay for something that “just works
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

skeleton king'i level 9'da kesip, kesince 10 oldum 2 farklı karakterle. "arkadaş 12'de kestim" dedi, halbuki ben map'in her bi tarafını açıp öle ilerliyorum mesela, arkadaş mı biraz grind yapmış yoksa ben harbi düşük level'da mı kestim skeleton king'i ?

arkadaş grind yapmış. 10 levelde kesmek normal olanı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok ezik var oyunda çok,

hacı nightmare'de belial'a geldik. 7 kere denedik, kesemedik. Kesemediler doğrusu, partide 2 ezik vardı ...

Abi diyorum ki yeşillerden kaçın, mallar üstüne üstüne gidiyor. Yakın dolanmayın diyorum, dibime geliyor. En son Hidden Camp'te sağlam bir brifing verdim, yapmazsanız sıçarım dedim. 35 pot aldım girdim.

3/4 canı gitti Belial'ın, tek başıma yaptım gibi birşey ... Herifler komple yatmaya devam bu arada, ben gidiyorum bir yandan dmg veriyorum, diğer yandan bunları resliyorum komple. Neyse ki salaklar ortada dolandıkça ben rahat vuruyordum ...

en son potlarım bitti bende öldüm, yetemedim tek başıma ...

sıçtığım salaklarına küfredip alt f4 çıktım direk oyundan yeter ... gece gece iyi sinirlendim lavuklara
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

çok ezik var oyunda çok,

hacı nightmare'de belial'a geldik. 7 kere denedik, kesemedik. Kesemediler doğrusu, partide 2 ezik vardı ...

Abi diyorum ki yeşillerden kaçın, mallar üstüne üstüne gidiyor. Yakın dolanmayın diyorum, dibime geliyor. En son Hidden Camp'te sağlam bir brifing verdim, yapmazsanız sıçarım dedim. 35 pot aldım girdim.

3/4 canı gitti Belial'ın, tek başıma yaptım gibi birşey ... Herifler komple yatmaya devam bu arada, ben gidiyorum bir yandan dmg veriyorum, diğer yandan bunları resliyorum komple. Neyse ki salaklar ortada dolandıkça ben rahat vuruyordum ...

en son potlarım bitti bende öldüm, yetemedim tek başıma ...

sıçtığım salaklarına küfredip alt f4 çıktım direk oyundan yeter ... gece gece iyi sinirlendim lavuklara

public mi takiliyorsun abi o kadar patiden adam varken sdfsfs lvl kactin sen gel tasiyim seni haaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...