Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Act sonu bosslarının 3 mavi düşürmekle yetinmesi efsane zaten =D Adamların kapısının önündeki random minikler daha fazla loot veriyor. Kasıtlı ayarlanmış sanırım.

Bunun dışında shrinelara uyuzum ben. Dungeon'ın en sonunda protection, frenzy shrine'ları çıkıp duruyor. Düşman bittikten sonra ne anladım ben?
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Act sonu bosslarının 3 mavi düşürmekle yetinmesi efsane zaten =D Adamların kapısının önündeki random minikler daha fazla loot veriyor. Kasıtlı ayarlanmış sanırım.

büyük ihtimalle kasıtlı ayarlanmış, insanlar boss grindlemesin, onun yerine rmah'a yönelsin felan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

abi herseyi gectim bari lvl 60 item dussun infernodan.

http://b1205.hizliresim.com/x/n/692dr.jpg

1 tanesi lvl 60 di su itemlerden oda gereksiz item

ilk haftadan level 60 bis item dusmesin ya. asil sikinti o zaman olur dfgfd. gerci itemlarda +x Random stati oldukca hayallerdeki karakteri dizmek omur alir, o da ayri bi konu haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de su olay var.

Co-op oynarsaniz magic find buff toplanip player sayisina bolunuyor.

A - 50 MF
B - 50 MF
C - 200 MF
D - 0 MF

4 oyuncunun magic find degerleri bu diyelim. A-B-C-D co-op yaptigi zaman (50+50+200+0)/4 = 75 Magic Find oluyor kisi basi. Yuksek MF'ye sahip olanlar gimpleniyor yani.

Nephalem buffi da kesin 60 level rare item dusecek buffi degil zaten.

Random loot is random.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Redeagle said:

büyük ihtimalle kasıtlı ayarlanmış, insanlar boss grindlemesin, onun yerine rmah'a yönelsin felan diye.

yahu bone... adamlar rmahnın hacmı arttıkca para kazanıcak rmahden. item düşmez hacım düşük olursa zaten daha az para kazanırlar, tamam yap yorumunuda en azından düşüneerek yap.

5 stackle hellede boss kesince 3 mavi 4 sarı düşürüyo bana
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...