Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

low level de olsa satilir aslinda, en kolay soyle anlliyorum ben ah de satilip satilmayacagini, levelini ve uustunde yazan ozellikleri giriyorum search e, 78 int ise 70+ iint, vitality vs tipini girip en ucuzlarina bakiyorum. eger 5 binden ucuz iise kiriyorum, degilse o fiyatlara satiyorum.

level 40 olup 30-50 bine dakikalar icinde giden itemlar var o yuzden direkt kirma.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler acil soru ; benim arkadaşım kanadadan bana diablo 3 alacak benim kredi kartıyla 60 dolara.Burda 60 euro diye ama benim acc türkiye de olduğu için direkt avrupa fiyatına atıyor.O şimdi başka bi account la alsa şifreyi ben diğer accountla girebilir miyim o şifreyi nasıl oluyor o mesele ? Direkt account u mu upgrade ediyor ? 60 euro 140 60 dolar 110 lira ediyor bu arada fark önemli benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Beyler acil soru ; benim arkadaşım kanadadan bana diablo 3 alacak benim kredi kartıyla 60 dolara.Burda 60 euro diye ama benim acc türkiye de olduğu için direkt avrupa fiyatına atıyor.O şimdi başka bi account la alsa şifreyi ben diğer accountla girebilir miyim o şifreyi nasıl oluyor o mesele ? Direkt account u mu upgrade ediyor ? 60 euro 140 60 dolar 110 lira ediyor bu arada fark önemli benim için.

gayet upgrade edebiliyorsun. hatta digital version istiyorsan yeni bir bnet account açıp ülkeyi amerika yapıp 60 dolara alabiliyorsun ben öyle yaptım.

oyunun regionu global olduğu için herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.

öyleysede blizze mail atarsın hediye geldi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Biraz yanlış okumuşum o alıp sana şifre veremiyor çünkü blizz key vermiyor.

ama dediğim gibi yap yeni bi acc aç. Ülkeyi US stateide Iowa yap. al 60 dolara.

new york, arizona gibi yerlere +5 dolar chargelıyorlar. bende senin durumunda idim oradan biliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

diğer act'ler de act 1 gibi uzun mu? bi sıralama yapabilir misiniz uzunluk için. her deliğe girerek bitireyim diyince act 1 çok uzun sürdü benim. yolu bulsam bile gitmeyip kalan haritayı temizlemeyi seviyorum bu tarz oyunlarda ama d2'ye göre fazla uzun geldi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...