Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

tinu ben bi kac item set i denedim (set derken ya vit a yuklendim, ya dps e vs)

ben wizardim ama en iyi hayatta kalma kombinasyonunu soyle yakaladim.

item sart hell de rahat oynamak icin, rune lari dps ve health mana rregen olarak ayarladim.

itemlarda dps ve vit kastim. yani her itemin da neredeyse vit olsun ve en az 50 olsun. bazilarinda olmassa olur ama genel olarak boyle. armor kasmadim cok ama off hand shield tasiyorum orada armor iyi baktim.

ustune resistance her itemda oluyosa ama oozellikle fiziksel resistance. sanirim baska hic resistance yok ama sirf fiziksel kastim bi de. yani en ideal item vit int, fiziksel resistance ve varsa damage bonus. off hand shield takiliyorum, asil silahida sik sik en iyisi ile dps bazli degistiriyorum.

fiziksel su yuzden, fire dan buzdan bi sekilde kaciyosun zaten, kacamasan da en cok fiziksel yiyosun. ben wizard im ama tank wiz gibi buff lar cogu armor ve damage absorb a yonelik, bazi elitler disinda (surekli buz ates cikaranlar) kiting bile yapmiyorum yerimde duruyorum ya da biraz oynuyorum. wizard da ozellikle kiting hem zor cunku bi cogu teleport oluyo ya da seni teleport ediyo ya da hizli zaten, bi de biraz kosuyosun baska moblari cekiyosun.

bu kombnasyon bende cok ise yaradi. full dps gidince oluyorum mesela, skiller genellikle armor agirlikli (magical weapon vs disinda) iyi itemlar dps ini duzeltiyor oldukca zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

level sınırı 60 en iyi itemlar infernoda, inferno da bu kadar zor hatta iyi bir coop grubun yoksa imkansız olduğu sürece git gide ilgisini kaybeder insanlar bu oyuna. çok insandan duyuyorum sürekli ölmekten baydığını. bazıları yeni karakter oynamaya başladı vs.

bir şeyler ters oyunda. özellikle combat sisteminde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...