Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Wayne said:

yaa ah ye canlandirmak icin yapilan isler bunlar.. iyide yapmislar bence kolay kolay dizmiyelim hemen setleri zor olsun zor.. alismis millet wowda beles item a buraya gelince nerde benim itemlarim diye zirliyor.

AH'yi canlandırmak icin server'ların kapanması cok mantıklıymıs gercekten. Tebrik ediyor, saygılar sunuyorum zekana.
Sosyal ağlarda paylaş

JC'da mesela flawless square için 3 square + 2 tom of jewelcrafting + 20k gold istiyo fakat AH'da 12k zaten flawless square amethyst. Ama perfect square amethyst AH'da 95k civarı, eğer sen AH'dan 3 tane flawless ve 3 tom of secret alıp yaparsan + 30k gold toplamda 80kya falan geliyor, amethyst için konuşuyorum tabi hepsinin fiyatı farklı. Yani mantıklı olabilir gibi geldi ben kasıyorum JC
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

gemleri sakın birleştirme zaten bi üstü düşüyor. birleştirirken bi sürü paran gidiyor. ben gerçi dha flawless square üstü görmedim belki act 3-4 te düşer infernoda ama onları alıyorum üstünü belki ancak craftla tamamlıyosundur.
8. seviye üstü düşmüyor. Alttaki gemleri başlangıçtan itibaren birleştirip birleştirip ilerlemezsen son seviye gemler için uzun zaman harcarsın. Hem zaaten gemleri kullandığın için birleştirerek kullanmak sürekli daha güçlü olmanı sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim oyun izlenimim iyi değil ya.Oyun olarak güzel bir oyun olmuş ama bi diablo 3 olamamış.12 senelik oyun olmamış beklenen diablo 3 değil bana göre.Diablo 2 ilk quest te bile ne güzeldi.Bunu harcadım resmen yea.Yeni bi oyunmuş gibi bakınca güzel eğlenceli de diablo 3 olamamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
yahu bone... adamlar rmahnın hacmı arttıkca para kazanıcak rmahden. item düşmez hacım düşük olursa zaten daha az para kazanırlar, tamam yap yorumunuda en azından düşüneerek yap.

5 stackle hellede boss kesince 3 mavi 4 sarı düşürüyo bana

rmah'e laftan itemları koyup birkaç milyon gold'dan satıyorlar şimdiden.
alan olur mu bilmiyorum, gold fazla düşen bir şey değil,
infernoda gold farmlayan bir kişi bile, alt karakterine geçici lvl 50 item alacakken düşünür, "10 milyon goldu bu item'a vermeye değer mi" diye.

öte yandan item düşmesi epey ağır bir nerf yemiş, istediğin item gelmiyor. diablo 1-2 sırasında normal levelarda bile unique itemlar gırla çıkardı,
şimdi nightmare sırasında 10 tane mavi, 10 tane sarı, birkaç tane de mor yaratık öldürüp sadece bir tane sarı item çıkartabildiğimi gördüm. ki üstümde az da olsa item chance özellikleri vardı.

epey bir item drop chance kasıp o şekilde grind edip, düşen itemları rmah'a atacak chinese farmerlar çıkacaktır muhakkak.
çünkü normal playerların adam akıllı bir item bulması için çok uğraşması gerekiyor.
bunun yerine gidip rmah'tan almayı tercih edecektir.

böyle düşündüğüm için yazdım onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Drop rate lerin aktuel olarak blizz kontrol ediyor diye dusunuyorum. Isin icinde para oldugunda cok uzak bi fikir degil.

Boylece AH ve RMAH deki fiyatlari ve arzi istedikleri gibi kontrol eder, piyasayi sekillendirebilirler. RMAH acilisi sonrasi droplarda kisa sureli bi artis olup donem donem kesat hallerine geri donebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...