Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

yoksa numara degstrmeden micro sim gecisi yapılıyormu nasl olay ?

Tabii ki yapılıyor yuh :p İstersen bir telefoncuda kestir, istersen operatörünnden microsim kart iste hattın için. Mikro olan kısım dışındaki plastik kısım, simin kendisi birebir aynı, kestirsen yetecektir onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

uygulamaları ayarlar>uygulama yöneticisi'ne girmeden daha kısayoldan kapama imkanı var mı? bir de arkada çok fazla şey açık onları kapatmalı mıyız yoksa gerekli şeyler mi çalışıyor hep.

Bir uygulamadayken geri tuşuna basıp ana menüye döndüğün zaman o uygulama kapanmış oluyor s3'de. Ayrıca ram belli bir seviyeye gelince ilk önbelleğe aldığı bilgileri kapatıp otomatik yer açıyor o yüzden ramim doldu şunu bu kapatıp açayım veya temizleyeyim gibi hedelerle uğraşmıyorsun.

Bir aralar seste çatlama oluyordu kulaklıktan dinlerken onu da müzikplayerının ekolayzır ayarlarından normal haricindekileri seçince olduğunu anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

applev0dka said:

yoksa numara degstrmeden micro sim gecisi yapılıyormu nasl olay ?

Tabii ki yapılıyor yuh :p İstersen bir telefoncuda kestir, istersen operatörünnden microsim kart iste hattın için. Mikro olan kısım dışındaki plastik kısım, simin kendisi birebir aynı, kestirsen yetecektir onun için.

yok isteme kısmında simdeki numaralar digerne aktarılıyor mu fln filan diye dedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

benim s 2'ye turkcell falan iyi para sayıyor, işe de başlıyorum pazartesi günü. alsam mı acaba ya s 3 ? s 2 kullanan birine benzersiz bir deneyim yaşatır mı ne diyosunuz ?

nası turkcell iyi para sayıyor yav anlamadım? turkcell'den aldın, geri verince para mı veriyorlar, ne kadar?

bi de benzersiz deneyim nasıl yaşatsın ya :D daha büyük ve daha hızlısı işte sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...