Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

darty'de s3'lerin samsung türkiye değil de evo bilişim garantili olduğunu öğrendim. az kalsın oradan alıyordum bugün. telefonu aynı fiyata (1.6k) vatan bilgisayarda buldum. sanırım vatan'inkiler telpa vb samsung türkiye garantili. yarın almaya gidiyorum, hayırlısı bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mosquito said:

1400tl'ye mediamarktta satılacak yarın, daha da düşer mi iphone5 çıktığında bu telefonun fiyat?

şuan iphone4 kullanıorum ama ekran daha büyük olsa daha güzel olur diorum ondan s3'e geçmeyi planlıorum. ihpone5 çıkmasını beklesem mi yoksa alsam mı 1400tl'ye

hangisinde ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

1400tl'ye mediamarktta satılacak yarın, daha da düşer mi iphone5 çıktığında bu telefonun fiyat?

şuan iphone4 kullanıorum ama ekran daha büyük olsa daha güzel olur diorum ondan s3'e geçmeyi planlıorum. ihpone5 çıkmasını beklesem mi yoksa alsam mı 1400tl'ye

yalnız fiyat çok feci düştü, yakında s2 ile kafa kafaya gidicekler,

ben olsam hala s2 derim. o derece stabil iyi ve sağlam bi telefon
Sosyal ağlarda paylaş

neyinden memnun olmadığımı bende bilmiyorum. yıllardır ppc kullanırım herzaman rootlar, programlar yükler, forumları takip eder, yapılabilecek kurcalanabilecek ne varsa yapardım. bu telefonda öyle bi istek duymadım. 5110 muamelesi yapıyorum resmen telefona. arama msj başkada bişey yok. bişeylerini sevmedim ama neyini ...??
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...