Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

4.8" ekranla, 8.6mm kalınlıkta, 113gr ağırlıkla çıkıyor.
8mp kamerasıyla tipi aşağıdaki şekilde;

http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/05/galaxy-s3-announced/gsmarena_001.jpg

İlk başta Avrupa'da Mayıs sonunda çıkıyor. En son Japonya ve Kuzey Amerika'da yazın çıkıyor.

'İnsan için tasarlandı' iddiasıyla başladılar.
Donanımdan öte en büyük yenilik bununla geliyor sanırım. Siri'ye karşı gibi dursa da sadece ses komutlarıyla kontrolün dışında yüzünüzü takip ettiğini ve ona göre tepki verdiğini söylüyorlar. Kulağa ilginç geliyor, kullanırken nasıl olur merak ettim.

AllShare Cast adı altında mirroring gelmiş. Süper olmuş.

(Bu arada her tarafındaki sensörler sürekli çalışır gibi, pil durumlarını merak ediyorum. 2100 mAh ama saat söylemediler.)

Koyu renk olanı siyah sanıyordum ama Pebble Blue'ymuş. Diğer renk opsiyonu da beyaz.

Wireless Charge getirmişler ki süper olmuş.

Ayrıca saniyede 3 fotoğraf çekerek 20'lik burst çekiyormuş.

Ekranı büyültmüşler ama telefon o kadar büyümemiş sanki. Elde baya şık duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

s2 veya 4s kullananlar için çok büyük fark yaratmamış bence. yaratması da pek mümkün değil gibi zati teknoloji belli sonuçta. telefonla hayvan gibi oyunlar oynanmıyor. dokunmatik bir yere kadar. render falan yapmayacağımıza göre bir süre böyle gider telefonlar.

düşük model iphone veya androidlerden geçen olur çoğunlukla bu telefona.

bu arada 8mp kamera psikolojik sınır mı oldu nedir? daha yükselmesi mümkün değil mi telefonlar için?
Sosyal ağlarda paylaş

resim boyutunu yükseltmek yerine başka yönde geliştirmişler sanki kamerayı.

aşırı bi değişiklik yok, en çok dikkatimi çeken kablosuz şarj olayı.

onun dışında arkada başka şey yaparken üstte video izleme olayı (iki pencere gibi) ve kamerasıyla yüz ifadene göre tepki veriyor olması. bilmiyorum ne kadar çalışır bu olay..

onun dışında en son eksikleri kapatmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ntvmsnbc'deki alt yazı saçmalığı. Yarısını yazmadılar, bi lafı yarım bırakıp başka şeyden devam ettiler yazmaya. 2dk geriden geliyordu zaten..

Oradaki olay mesaj yazma ekranında telefonu kulağına götürürsen otomatik olarak o kişiyi arıyor. Onu anlatıyordu. Konuşurken de 'mesaj yazarken uzun olcak diye vazgeçtiniz ve aramaya karar verdiniz, telefonu kulağınıza götürmeniz yeterli' gibi bir şey dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu aralar telefon alayim diyorum da, acaba bunun cikmasini beklesem mi? Herkes HTC One X'i ove ove bitiremiyor ama sanirsam amerika'da 4 cekirdekli islemci yerine cift cekirdekli olarak cikacakmis, ne kadar etkiler pek fikrim yok gerci. S3 icin de amerika cikis tarihini yaz olarak bildirmisler sanirsam, o kadar beklemeye deger mi? yoksa HTC one X mi alayim?

Yillardir absurd absurd telefon kulanmaktan gina geldi cidden. adam gibi bi smart phone almak istiyorum artik.
Sosyal ağlarda paylaş

650'den fazla olcağını sanmıyorum. 2yıl kontratlı fiyatlar açıklanmış zaten.

Dün sunum sonrasındaki konuşmalarda 3 kişiden 2'si note veya s2'den geçenin az olacağını, ama şu an üst düzey bi telefon alacakların başka bir şey almalarının saçma olacağını söylüyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

liberal said:

12 MP kamera olacaktı abi o telefonda. Bir çok açıdan gerekliydi.. olmamış.

hangi acilardan gerekliydi? 8mp nelere yetmiyor?

şu pixel takıntılıları anlamıyorum, pixel sayısı artınca görüntü kalitesi artıyor falan mı sanıyorsunuz? yoksa telefondan çektiğiniz fotoğraflarla outdoor reklam için baskı falan mı alacaksınız, nasıl yetmiyor 8mp anlamıyorum cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...