Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

2 tane sorum olacak

1 - Telefon çaldığında zil sesinin ilk 2 saniyesi kısık, sonra ise normal geliyor. Bu ilk 2 saniyeyi normal seviyeye nasıl getirecem ?

2 - 4.1 geldiğinden beri telefona mesaj geldiğinde telefon titremiyor sadece mesaj sesi geliyor. Titreşimi nasıl açıcam ? Ses ve Titreşim özelliği açık ama olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1-S3 te internete girince bir anda ekran kararıyor, parlaklık çok düşüyor, sadece internet sayfalarında yapıyor. İnternet sayfasındayken ayarlara giriyorum, contrast ayarı var ama aktif değil, sebebi ne olabilir acaba ? İnternet sayfalarının parlaklığını arttırmak istiyorum.
2- Bir de bazı sayfalardaki videolar oynamıyordu, okudum adobe flash player 111.1.115.17 apk yı kurun demişler, kurdum ama tam sağlıklı değil hala videolar, yine bir tavsiyesi olan ?
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

1-S3 te internete girince bir anda ekran kararıyor, parlaklık çok düşüyor, sadece internet sayfalarında yapıyor. İnternet sayfasındayken ayarlara giriyorum, contrast ayarı var ama aktif değil, sebebi ne olabilir acaba ? İnternet sayfalarının parlaklığını arttırmak istiyorum.

2- Bir de bazı sayfalardaki videolar oynamıyordu, okudum adobe flash player 111.1.115.17 apk yı kurun demişler, kurdum ama tam sağlıklı değil hala videolar, yine bir tavsiyesi olan ?

browserdayken sol alt köşedeki tuşa bas "parlaklık" çıkacak zaten oradan yapabilirsin.

adobe flash playerin gücü bu kadar daha fazlasını bekleme %80 stabil :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...