Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

1 hafta önce Swiftkey keyboard yükledim, mis gibi oldu. Artık otobüste biryere tutunurken diğer tek elimle kolaylıkla mesaj yazabılıyorum. Yihuu.

Alışınca acayip iyi oluyor zaten program. Hiç özen göstermeden, ultra hızlı klavye kullanarak cümlelerimi yazabiliyorum. En güzeli ise zamanla sizin yazış tarzınızı öğreniyor ve klavyede yazmadan bile cümle kurmaya başlıyorsunuz. Mis.
Sosyal ağlarda paylaş

telefonla ilgili son çözemediğim konu arka planda çalışan geyikler

örnek veriyorum 1 uygulama açayım bellekten kapatırken 24 uygulama kapatıldı diyor.hepsi birbirini mi tetikliyor nedir.heer seferinde bunla mı ugrasıcam

ayrıca gogıl maps falan baktım devamlı arkada calısıyor.bunları tamamen kapatmanın yolu yokmu.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ya son 2-3 gundr dikkat ediyorum msj geldgnde bazen msj sesini tam calmıyor, whistle ayarlı mesela. ıslıgı yarida kestgi fln filan oluyor denk gelen oldu mu hic ?

bide bu hep olmuyor 10 msj'da 1-2 max ayarladan bsyi yanls mi yaptm die kurcaliorm :D

o whistle ayarlıyken bende de oluyordu. değiştirdim şimdi başka kullanıyorum sırf bu yüzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ya son 2-3 gundr dikkat ediyorum msj geldgnde bazen msj sesini tam calmıyor, whistle ayarlı mesela. ıslıgı yarida kestgi fln filan oluyor denk gelen oldu mu hic ?

bide bu hep olmuyor 10 msj'da 1-2 max ayarladan bsyi yanls mi yaptm die kurcaliorm :D

Bende mesaj gelince hiç uyarmıyor (whistle falan ayarlı) ne yaptıysam olmadı artık mesaj gelince mavi led ışığı yanıp sönüyor ordan anlıyorum nasıl çözümü varsa söyleyin bende çözeyim telefoncuya götüremedim bi türlü :)
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

whistle bende de bozuk ama şöyle, bi kişiyle eğer 20-30dan fazla mesajım varsa zil sesi yarıda kesiliyor. onun dışında hep tam çalıyor..

aynen net sundan dolayi, hatunla msjlasırken yarida kesilio ses, baska birnden msj gelnce tam calıyor whistle ile ilgsi yok sanrm, arada msj kutsunu bosaltmk gerek :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...