Jump to content

Seperate

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.889
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Seperate hakkında

 • Rütbe
  Seperate

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Seperate

  Path of Exile #3

  https://pastebin.com/xvfXnScv assass crackling lance ile başlamaya karar verdim, çok bir geleceği yok gibi bence hani en azından arctan farklı hiçbir olayı yok ama starter için akar gider diye düşünüyorum, bir baksanıza şuna
 2. Seperate

  Path of Exile #3

  Steel skilleri aoe olarak iyi gibi duruyor ama single targetları çok şüpheli, baya da heves etmiştim o tarz bir şey oynamaya ama bu ligte baya da zamanım olacak şöyle OP bişiler oynayayım diyorum, yeni skillerden gözünüze kestirdiğiniz bir şey var mı?
 3. Seperate

  Path of Exile #3

  Splitting steel güzel gözüktü bana, bu ligte şöyle saglam da bir şey oynamak istiyorum zamanım varken ama çok da bir şeyi gözüme kestiremedim henüz, gemlerin falan detayları tam olarak açıklansın da bir bakalım.
 4. Seperate

  Garage Sale

 5. Seperate

  Magic: The Gathering MMORPG

  Yapılmışı var zaten ya çak gitsin stayla
 6. Seperate

  Crusader Kings 3

  Steam fiyatı baya iyi geldi ama sonradan dlclerine yetişebilir miyim bilemedim, açgözlü paradox cep yakar mı acaba? edik: ilk exp e 50 lira çekmişler bile zaten görmemiştim TBA diyor
 7. Seperate

  eMule programı

  Emule hala var mı ki ya hahahah
 8. Seperate

  Guild Wars 2 : End of Dragons (New Expansion)

  fakirler olarak en can alıcı soruyu sormuşsun 😄
 9. Seperate

  Bisiklet

  Stravayı tavsiye ettik ama route planner kısmını da paralı yapmış, ben yeni gördüm sanırım ne kadardır var bilmiyorum, açgözlülük adım adım geldi zaten yakında hiç kullandırtmayabilir.
 10. Seperate

  Bisiklet

  Varsa bu rotaların stravalarını atabilirsen şahane olur.
 11. Seperate

  Bisiklet

  Ben de stravayı önermeyi düşünmüştüm, rotalarla ilgili en detaylı bilgiye oradan ulaşabilirsin, ben burayı tırmanabilir miyim, şurayı geçebilir miyim gibi, hem de diğer bisikletçilerin nereleri sürdüklerini de görebilirsin.
 12. Seperate

  WURM online

  New tutorial on Golden Valley is now available for new characters – upon finishing (or skipping) that you will be able to teleport to Northern Freedom Isles through Harmony. If you want to play on Defiance, you must use the portal available in the starter villages of Harmony to transfer to Defiance. Şundan çıkardığımız sonuç pve'de iyice kasıp sonra portalla pvp serverına mı geçiyoruz?
 13. Seperate

  WURM online

  Ben de giremedim henüz.
 14. Seperate

  WURM online

  pvp serverında açıcam ben, beraber oynayalım? faction falan da seçicez sanırım aynı şeyi seçelim o kadar uzak kalmışım ki friend code ile mi ekleşiyoruz, benimki şöyleymiş 94030839
 15. Seperate

  WURM online

  Ben bir göz atmayı düşünüyorum ama gideceğini hiç sanmıyorum ya bakalım.
×
×
 • Yeni Oluştur...