Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Cacik said:

turkcell de 1350 şuan,

bu paralel ithalat firmalardan 1000 liraya alsak değermi , yoksa direkt turkcell den mi alayım

aynı dertten bende muzdarip oldum ben 1300 e buldum direk kvk-genpa ve samsung 2 senelik her türlü garanti kapsamı dahilinde ama azıcık daha beklersem ucuzlarmı biraz daha peşindeyim :D

öyleki bu istanbul bilişimi aradım sordum sonra bu işin toptancılığını yapan bi kaç yeri aradım soruşturdum 1179 a buldum buradan nedir olayı diye paralel yapıyorlar şirket büyük ama bi garantisi yok bozulursa falan bekletirler dediler bende durdum.
Sosyal ağlarda paylaş

telefon sürekli kendisine reset atmaya başladı. herhangi bir uygulamadan olabilir mi? launcher falan yaoabilir mi bunu?

o değil google'da aradım adam çözüm olarak şunu vermiş.

said:
Galaxy S3 cihazınız kendiliğinden reset atıyorsa aşağıdaki çözümü deneyebilirsiniz.

Adım 1: Galaxy S3 için 3 parçalı bir rom bulun.

Adım 2: Odin 1,85′i kurun.

Adım 3: Cihazı Download moduna alıp bilgisayarınıza bağlayın.

Adım 4: Bulmuş olduğunuz 3 parçalı romda csc modem ve pda var. Bunları Odin’e yerleştirin. RE-PARTITION VE PIT.

Adım 5: Firmware yapmak için odin’i başlatın.

Adım 6: İşlem bittikten sonra cihazı bilgisayardan çıkartın. Cihaz normal bir şekilde açılacak.
Adım 7: Kurulumu tamamlayın.

Adım 8: Kurulum bitince telefonu tekrardan kapatıp download moda alın.

Adım 9: Telefonu root edin.

Adım 10: Telefonu açıp CWM ile SUPERUSER’i onaylayın.

Adım 11: Sd karta güncel bi custom rom, kernel cleaner script ve süper wipe script atın.

Adım 12: Telefonu recovery modda başlatın.

Adım 13: Önce kernel scripti flashla sonra da super wipe scripti flaşla. Ardından advanced fix permission yapın.

Adım 14: En son olarak ta Sd karttan yeni indirdiğiniz romu flashlayın.

Son Adım : Kurulum tamamlanınca Reboot et kısmını onaylayın ve telefonunuzun ayarlarını yeniden yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

vay anasını be. müthis user friendly bir alet cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda gidip mağazadan alabileceğim en uygun s3 nerede ve nekadar bilgisi olan var mı ? fenalık geldi aramaktan uygun birşey bulamadım, internetten almak istemiyorum bir cenabetlik var kesin sorunlusu denk gelir uğraşırım bir ton. 100tl fazla vereyim mağazadan alayım orda deniyim problem olursa anında müdahale edeyim, şimdiden teşekkür ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-s3-cep-telefonu-beyaz-amp-mavi-amp-siyah-85031645 şu var gerçi aklım gidiyor 1059 iyi fiyat çok. Baya satış yapmış 1 tane bile olumsuz yorum/oy yok.

gold'ta da şunu buldum mağazadan alınabilecek http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s3-i9300-16gb-beyaz-cep-telefonu_u 1250 tl

Kendim sordum kendim cevapladım ya la -.-
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul bilişimden 2-3 yıl önce tv almıştım samsung. piyasa fiyatının %70 civarına falan almıştım. ürün garantili falan demişlerdi, çok kurcalamadan almıştım. 2 yıl falan kullandıktan sonra bi sıkıntısı oldu elektrip gidip geldiğinde, samsung garantiyi aradım biz ilgilenmiyoruz uluslararası ürünlerle diyip başka yere yönlendirdiler. sonra ordan gelip alıp tv'yi ertesi gün getirip garanti kapsamında hallettiler güzelce.

çok şüphe etmeye gerek yok bence o yüzden garanti konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

Note kalmamış ellerinde s3 alayım bende bir tane. Peki bu s3 de (rom -root falan yapmayı düşünmüyorum)şu ekrandaki oynak, efektleri viu viu seslerini kapatabiliyormuyuz ?

Sadece nette sörf için kullanacağım ekran büyüklüğü ve kalitesi önemli oluyor benim için başka bir haltını kullanmayı planlamıyorum.

Birde LG nexus var çok sade efendi gibi telefon diyorlar gerçi 1300 küsür tl ve ekranı daha ufak gibi önerirmisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

@RaidenXelRu

Hah ekran kalitesi benim için önemli s3 daha iyise ve dahada ucuz nexusa göre o zaman s3 diyorum.

Note 2 harika ama 4.8 inç ekran yeter bana şimdilik 3.5 inçden sonra yeter diye düşünüyorum. Note 2 çok über gelir bana, s3 de über bana ama işte ekran büyüklüğü ve kalitesi o fiyata makul geliyor bana yoksa ne oyunla işim oluyor, nede fotoğrafa video veya mp3, facebook. whatsup vs sadece nette dolanmak mail kontrlü falan.

Birde şu flash artık sorun olmuyor değil mi, flash uygulamalarını açamama dizi izlememe gibi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...