Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

http://www.thedailyblink.com/comics/2010-05-28-063.jpg

Off harbi yalnız. Bunu genellikle hatayı bizzat yapan ama etraftakileri suçlayan, çok konuşan adamlar yapar.
Stonecore'da bizzat yaşadım geçenlerde. Manam bitti wipeladık, dedim böyle böyle çok damaj çekiyosun tanktan çok healladım seni, adam diyo bıdı bıdı, susmuyo da. O konuştuğu sırada ben release ettim, son bossun oraya kadar koştum, diğer adamı bekledim, buff attım, bi baktım adam yerde "res pls"
Sosyal ağlarda paylaş

Koji çok basit eğer almaması gereken damageleri almaya devam eden ve bunu healerın görevi olarak gören biri varsa önce uyar akabinde ekle tekrarı olursa heallemeyeceğini söyle ve tekrarlarsa heal atma ona bırak ölsün, sonra öğrenir. Onun hatası senin mananın ziyanına yol açacak nihayetinde ve gerektiği anda gereken düzeyde manaya sahip olmaman sebebiyle wipe yaşanabilecek belki de. Bu yüzden onların hatalarının üstünü tekrar tekrar örtmene gerek yok.

Betada amerikalılar bile öğrendi bu şekilde neyi nasıl avoid etmeleri gerektiğini, bırak bunlar da öğrensin; öle öle ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi, hayatımda 2. defa falan heallıyodum o ara, acaba benim noobluğum falan mı deyip şüphe etmiştim kendimden, o yüzden çok üsteleyemedim. Sonradan recount'a bakınca gördüm ki harbi adam 2 katı damage yemiş nerdeyse tankın.
Artık bırakıyorum zaten fazla aggro çeken damaj yiyeni, gebersinler. Release etmeyeni de reslemiyorum zaten, gruptaki biri reslerse artık sdfgf
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

halen wotlk itemleri ile 85 instance heallemeye calışan healerleri oyundan banlasınlar lütfen boss hp 80%

-oom!

hayır sorun tank oalrak ölmek deil coğu zaman en son ölen yine ben oluyorum ama aoe dmg healleyemedikleri icin dps yattara oluyor sonuc yine wipe.

wotlk itemı değilde wotlk kafasından dolayı bence problem :D
flash heal spamlerse anca %80 e kadar işte...
Sosyal ağlarda paylaş

healerlara bi soru:

evvelden beri bildiim 2 türlü heallama yöntemi var. bu aslında direk wow classicteki healadinlerden çıkma bi mevzu. healbot addon sağolsun asdsa.

1- gearı crite abandır, ve heyvan gibi paso critleye critleye flash/lesser heal bas, manadan ve healing time dan tasarruf et

2- heal power up gear aban, büyük heal bas, lazım olmadıkça flash/lesser heal kullanma, herkesi ayakta tut ama mana çabuk bitsin, pot mot takıl vs.

şimdi bunlardan hangisi daha mantıklı daha iyi (ben healerlık pek bilmem, şamanla wotlk'de 25-30 HC yapmışımdır offspec heal olarak eğlencesine ama okadar. meraktan soruyorum bu arada, hep ilgimi çekmiştir çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Druid için su an spirit abanmak dısında yol yok yanılmıyorsam. İleride set spiriti artınca hasteye donulecek ama su an icin spirit ftw.

int>haste>spi diye gidiyorum ben resto specde, haste soft cap geçtikten sonra spirite dönmek lazım gibi ama, fazlası pek faydalı olmuyor. 1435 miydi neydi cap?

hazır yazmışken bi resto druid QQ yapayım ya, neden en tırt aoe heal bizde ki güya aoe heallardı druidler eskiden. zaten ne absorb mekaniği ne tank cooldownları vs. var. bir de aoe'miz iyi değil almayacaklar yine resto druidleri raidlere hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Aman haksızlık olmasın oyunda ..
Herşey dengeli olsun..

Bu zihniyet yüzünden oyunu bitirdiler/bitirdiniz zaten.

Herşey dengeli olucak.Bi taraf bi taraftan zaman zaman üstün olmıyacak.
Worgen'a gece special ability veya başka bir stat increase vermeyen Blizzard'a kızmıyorum QQ cular bıktırdınız yani.

Worgen'a gece atıyorum %30 speed increase at night , atıyorum %2 crit change at night , atıyorum berserk ability at night..
bu çok basit bi örnek.. Bu oyunda haksızlık olucak. Haksızlık olucak ki oyunda belli bir mücadele ve hırs olucak

Aman herşey eşit olsun. X 5 vuruyosa Y de 5 vursun..
ben 3 resistliyosam o da 3 resistlesin...

bitirdiniz be oyunu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...