Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

ilk valor puanımı da aldım mis gibi ^^

Heroicler bu tadda olursa , bi süre raide girmesek de olur. raid tadında boss fightların hepsi. üstüne 5 kişi olunca herkesin katkısı meydana çıkıyor.

tearları flow olanlara da hakaten hello kity falan oynasınlar. "azıcık" dikkat ettikten sonra hiç sorun yok.

10 gün sonra ilk valor puanını alıp böyle laf etmek çok ironik olmuş sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ozrukta paralyse'dan sonra vurmaya devam edip shatter gelsin öyle kaçayım diyince yatıyosun direkt. ilk birkaç denemeden sonra jeton drop. paralyse'de çözüldüğün anda kaçmaya başlarsan çok rahat gidiyosun bi 20/25 yard. hemen arkasından shatter gelio zaten. rend'in zamanında ticklememesi gibi bi olay yok ki. en azından melee için. varsa da ben bilmiyorum. başıma gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

ama ne bileyim zevkli sanki böyle ya. basit ama hata kaldırmayan fight. ki allahın 5men dancını yani. raid değil bişey değil. tat alıyo insan hatasız kesince filan.

tabi bide son bossa at lezzetinde tank trinketi koyunca yol görünüyo her sabahtan stonecore'a. inanıyorum bigün kafama taş yemeden kesicem priesti. ehuesfasd
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ozruk hiç zorluk çıkarmadı benim gruplarda da ya. ama geçen gün bug oldu. ne shadow priest ne ben(flame shock atiyordum) kurtulamadık paralayzdan. ilginçti ama gene de rahattık yani. yiye yiye kestik paralayzı

Healerınız fightı bilmiyorsa dispel atıyordur belki, ben ilk girdiğimde öyle yapmıştım oradan biliyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Evet, o çok sıkıntılı değil aslında da, bazen lag/spike falan oluyor, kaçtığını görüyorsun ama çat, vuruyor ağzına :p

Ben kedi olup kaçıyorum shatterdan ama bu sefer tutturamayıp çok uzağa gidiyorum, dönerken Ground Slam falan atıyor, çok kötü çok, fakin Ozruk

hacıdayı sen içinden geçip arkasına doğru kaçıyosun ama :(
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

barbu said:

ozruk hiç zorluk çıkarmadı benim gruplarda da ya. ama geçen gün bug oldu. ne shadow priest ne ben(flame shock atiyordum) kurtulamadık paralayzdan. ilginçti ama gene de rahattık yani. yiye yiye kestik paralayzı

Healerınız fightı bilmiyorsa dispel atıyordur belki, ben ilk girdiğimde öyle yapmıştım oradan biliyorum sdf

yok abi. healer benim zaten hem flame shock atip hem kendimi neden dispelliyim sdfs.

bir de spark her zaman yeterli cc olmuyor. ben hex filan atiyorum çoğu zaman o da kafasına göre bozuluyor. yada ibişin biri çaktırmadan vuruyor ben görmeden bilemicem. dps olarak rahatsınız tabi dmg yemişim yememişim umurlarında degil QQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...