Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ona da software hatası diyolar. duzelcek diyolar da ne softwaremis arkadas. umarım duzeltirler.

yoksa ben de almam ole bir hata ile. gerci nasıl tamamen yanagına deydiriyo ki biri konusurken. kulagına koy konus iste. ne diye bastırıyorsun. normalde 1cm filan bi bosluk olması gerekiyor. sakallardan da etkileniyorsa o zaman sacma iste:D apple sakallı dolasma diye yaptık der hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

hayirdir ne bu celallenme ? sanane anacim tek dusunen varliklar bu forumami yaziyor saniyorsun nedir ? onca insan mal sen akilli, onca alan sirf beyinsiz sen beyinli, ben begenmisim fan olmusum, arkadasim tek dusunen , bilen, mantikli olan, bu forum ve forumda yazanlar degil az saglikli dusun yahu.

ister alirsin ister almazsin benim icin de bu bu sekilde.

her seferinde insanlari dusunemeyen kendinizi dusunen varlik olarak gorup yazarsaniz cok cahilce ve ayip kaciyor.

millet salak tek akilli sen. afferin pek inandirici :D

"Sanane, ben öyle seviyorum" ve "bir sen akıllısın baba yaew" gibi düşük seviyeli şeyler dışında, şöyle konuyla ilgili falan bir argüman göremedim, ben mi bir şeyler kaçırıyorum acaba?

Koskoca Apple'ın, çıkardığı aletin en temel fonksiyonunu bu derece negatif etkileyen bir sorun varken, malları geri çağırmak ve hemen dağıtımı durdurmak gibi aksiyonlar almak yerine "babalar siz kılıf takın, sağ elinizde tutun, bilmemne yapıştırın" gibi telkinlerde bulunabilmesi; üzerine yukarıdaki gibi en ufak eleştiride kendini kaybeden arkadaşların buna normal gözüyle bakabilmesi fanboyluk değilse, fanboyluğun tanımı nedir acaba... Telefon alıyorum ama telefonla konuşmakta sorun yaşıyorum, sebep? Sol elimde tutmam :p

İnşallah software tabanlıdır, bekleyelim görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Kanuni said:

hayirdir ne bu celallenme ? sanane anacim tek dusunen varliklar bu forumami yaziyor saniyorsun nedir ? onca insan mal sen akilli, onca alan sirf beyinsiz sen beyinli, ben begenmisim fan olmusum, arkadasim tek dusunen , bilen, mantikli olan, bu forum ve forumda yazanlar degil az saglikli dusun yahu.

ister alirsin ister almazsin benim icin de bu bu sekilde.

her seferinde insanlari dusunemeyen kendinizi dusunen varlik olarak gorup yazarsaniz cok cahilce ve ayip kaciyor.

millet salak tek akilli sen. afferin pek inandirici :D

"Sanane, ben öyle seviyorum" ve "bir sen akıllısın baba yaew" gibi düşük seviyeli şeyler dışında, şöyle konuyla ilgili falan bir argüman göremedim, ben mi bir şeyler kaçırıyorum acaba?

Koskoca Apple'ın, çıkardığı aletin en temel fonksiyonunu bu derece negatif etkileyen bir sorun varken, malları geri çağırmak ve hemen dağıtımı durdurmak gibi aksiyonlar almak yerine "babalar siz kılıf takın, sağ elinizde tutun, bilmemne yapıştırın" gibi telkinlerde bulunabilmesi; üzerine yukarıdaki gibi en ufak eleştiride kendini kaybeden arkadaşların buna normal gözüyle bakabilmesi fanboyluk değilse, fanboyluğun tanımı nedir acaba... Telefon alıyorum ama telefonla konuşmakta sorun yaşıyorum, sebep? Sol elimde tutmam :p

İnşallah software tabanlıdır, bekleyelim görelim.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

eğlenceye yazdım burayada yazim.

Mayhem said:

şu iPhone 4 çekmiyor hedelerine son verecek birşey söylim.

şebeke sorununu yaşayan çok az kişi var. bu da amerika'daki att firmasının şebeke probleminden dolayı kaynaklanıyor.

yani şöyle oluyor; bizim sevimli ülkemizdeki gibi heryerde binlerce baz istasyonu yok amerika'da. gerçi abde gitmiş olanlar bilir, telefonla normal konusmak bile dert. konusma esnasında kapanan hatlar, şehir merkezinde şebeke bulamaması v.b. yani işin özü iphone 4 ile pek bir alakası yok. var ama yok. şebeke yetersiz kaldığı için alet abd'de bu şekilde zorluk yaşatıyor.

fakat şu bir gerçekki, güzide türkiyemizde böyle bir şebeke sorunu olmayacak, olmuyor da. bizzat bugün kendim test ettim onayladım, 1 çubuk bile düşmedi trcell full çekti hep.

hatta ss koyim.

http://i50.tinypic.com/11rqfiv.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa bir iphone alayım diye heves etmiştim kursağımda kaldı. Ayrıca dışarıdan müdehalelerle telefonu savunmak çok saçma geliyor. Bunun 2. 3. partisinde sorunu çözerlerse alırım ama onun dışında o kadar para vereceğim, saçma sapan şeyler yapıp telefonu kullanacağım. kimse kusura bakmasın ama bence aptallık.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

İyide abicim herkes istanbulun göbegine oturmuyor yani bu isin istanbul ankara dısında yasayanları da var yani elit kesim dısında yasayanlar kullanmasın mı iphone4 :P

hehe yok ya öyle değil, türkiyenin her yerinde baz istasyonu sayısı oldukça fazla. cihazı rahatlıkla şebeke sorunsuz türkiyede kullanabilirsiniz. içiniz rahat olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...