Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

hayır. gene amerikadaki at-t ye kayıtlı geliyor. gerne unlock yapman gerekiyor vs vs. sadece amerikadakine her ay para odemiyorsun. kontratsız direk satısa baslıcaklar diye okudum. ole olmasa da cezasını filan odeyerek 700 dolar civarına geliyor sanırım. kontratsız satıs da 600 dolardan az olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

pasaportuna kaydettirme olayı, yurtdışından alınan herhangi bir telefon için geçerli. yurtdışından boyle yuksek miktarda telefon getirip turkiyede satma yolu ile cok iyi para kazanan baya bir insan vardı. vergi filan verilmemis oluyor tabiki böyle. bunu durdurmak ya da azaltabilmek icin yapılmıs bir onlem iste.

yurt dısından sadece kendi kullanım amacın icin telefon getirebilirsin diyor kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

oraları biliyorum :) benim anlamadığım, insanlar yurt dışından telefon alıp, önce pasaportuna kaydedip, sonra da turkcell e kaydedip mis gibi kullanıyorlar (evet iphone dan bahsediyorum). bunun olması için sim unlocked versiyonlarını mı beklemek lazım? öyle bişi var mı ya da?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

nexus one ile kiyaslama ekran goruntusu. ustteki nexus alttaki iphone.

to our eyes, there has never been a more detailed, clear, or viewable screen on any mobile device.

samsung galaxy s ile sunu bir kiyaslasalar nefis olacak.

abi ben nexus one kullaniyorumda bukadar kalitesiz bir goruntu daha gorme imkanim olmadi nasil bir karsilastirma bu?
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 4 problemleri :)

ekranda sari lekeler bulunabiliyormus, nedeni uretim yetismedigi icin gerekli sivinin kurumamasi deniyor ancak 2-3 gunluk kullanimdan sonra geciyormus.

gorilla camlarin kirilmamasi gerekiyor ama 4. dusuruste paramparca oluyor, videosu var

anten yapisi sebebi ile sol elle kullanirken cekim gucu azaliyor veya konusurken kopuyor alet :( ancak bu at&t alt yapisinin dandikliginden de olabilir bazilari ise hic sorunum yok vs demis bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...