Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

anand anten icin guzelcene bi review yazmis.

neden bazilarinin problem yasamadigini, barlarin nasil yorumlandigi, tutusa gore sinyal azalimi ne seviyelerde anlatmis.

field test ler os tarafindan kapatildigi icin baska telefonlarla kiyaslamasi zor olacak ama sahsen 24db lik bir azalim muazzam bi rakam. Ben sahsen telefonu en sik kullandigim yerlerde su ana kadar 15db den daha fazla bi azalim okumadim telefonda. karsilastirma acisindan soyluyorum.

bu anten hesaplari ne oluyor diye merak edenler review da anten sayfasini okuyacak maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ciddi ciddi çözümü yokmu bu sorunun. Dikkat ettim %50 sol elle kullanıyorum telefonu yani eğer yazılımla düzelmiyorsa çok büyük sorun bence bu hata.

Yazılım çözümü diye barların hep full görünmesini sağlarlar allah bilir. Çünkü dizayn hatası var cihazda, öyle yazılım tweak iyle falan giderilebilecek gibi görünmedi bana...

Ama işin ilginç yanı amerikada olup telefonu almış olan arkadaşlarımın hiç biri sorun var demedi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende iphone 3G var. Aldığım günden beri accayip memnun bi biçimde kullanıyordum. Taa ki iOS 4.0 çıkana ve ben telefonu update edene kadar...

4.0 dan sonra telefon iğrenç bi hal aldı. Acayip yavaş, takılıyo, kasılıyo, arama ve mesaj fonksiyonları bile sıkıntı hale geldi...

Apple'ın gaddar pazarlama stratejilerinin eseridir bu dedim. 3G ye 4.0'ı yavaşlatsın diye getirmişler bariz, ki yeni iphone u almak şart olsun...

Lanet olsun böyle belden aşağı ticaret ahlakına dedim o sinirle (kafam da iyi) gittim blackberry bold 9700 aldım.

Ayıldığım dakikadan beri alete alışmaya çalışıyorum ve diyecek tek birşeyim var: BLACKBERRY'NİN ALLAH BELASINI VERSİN.

iPhone her konuda tartışmasız bir biçimde daha üstün. Mail client olarak çok daha kolay ve başarılı, ekran büyük ve daha okunaklı, dokunmatik klavye bold un düdük gibi tuşlarından daha işlevsel. Menüler ayar yapmalar vs. herşey çok daha kolay...

yavaşlamış 4.0 lı iphone uma geri dönmeyi düşünüyorum o yüzden. Bi de elimde milyar verdiğim aptal bir bold var şimdi...

lanet olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

su konuda iphone 4 alip kullanan arkadaslarimiz sorun yok diyorlar neyin tartismasu bu artik ?

tc de cogalsin bakalim tekrar, faraza konusuyoruz artik, alan turkler sorun yok obez usa lilarin bazisi sorun var diyor. att sorunsali diye dusunuyorum ben.

bi alamadim ben daha :(

iyi de telefonu yurtdısında da kullanıcaz. sadece amerikada degil fransadan da baya bir sikayet var. gezmiyelim mi telfonumuzla yani. sacma bir arguman
Sosyal ağlarda paylaş

Aldarion said:

Bende iphone 3G var. Aldığım günden beri accayip memnun bi biçimde kullanıyordum. Taa ki iOS 4.0 çıkana ve ben telefonu update edene kadar...

4.0 dan sonra telefon iğrenç bi hal aldı. Acayip yavaş, takılıyo, kasılıyo, arama ve mesaj fonksiyonları bile sıkıntı hale geldi...

Apple'ın gaddar pazarlama stratejilerinin eseridir bu dedim. 3G ye 4.0'ı yavaşlatsın diye getirmişler bariz, ki yeni iphone u almak şart olsun...

Lanet olsun böyle belden aşağı ticaret ahlakına dedim o sinirle (kafam da iyi) gittim blackberry bold 9700 aldım.

Ayıldığım dakikadan beri alete alışmaya çalışıyorum ve diyecek tek birşeyim var: BLACKBERRY'NİN ALLAH BELASINI VERSİN.

iPhone her konuda tartışmasız bir biçimde daha üstün. Mail client olarak çok daha kolay ve başarılı, ekran büyük ve daha okunaklı, dokunmatik klavye bold un düdük gibi tuşlarından daha işlevsel. Menüler ayar yapmalar vs. herşey çok daha kolay...

yavaşlamış 4.0 lı iphone uma geri dönmeyi düşünüyorum o yüzden. Bi de elimde milyar verdiğim aptal bir bold var şimdi...

lanet olsun

4.0 dan 3 serisine geri donebiliyorsun, engadgette okumustum. bir arastir istersen.

edit downgrade
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Kanuni said:

su konuda iphone 4 alip kullanan arkadaslarimiz sorun yok diyorlar neyin tartismasu bu artik ?

tc de cogalsin bakalim tekrar, faraza konusuyoruz artik, alan turkler sorun yok obez usa lilarin bazisi sorun var diyor. att sorunsali diye dusunuyorum ben.

bi alamadim ben daha :(

iyi de telefonu yurtdısında da kullanıcaz. sadece amerikada degil fransadan da baya bir sikayet var. gezmiyelim mi telfonumuzla yani. sacma bir arguman

sacma arguman :P

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http://www.ispazio.net/110383/i-problemi-con-lantenna-delliphone-4-non-sembrano-essere-cosi-gravi-in-europa-ecco-la-prova-di-mario-ispazio&sl=auto&tl=en

parisde test. kabaca anten problemi usa kadar sorun degil diyor adam. neyse geziye gittiginde sende bizim icin orada bakinir test edersin bilgimiz olur ilk agizdan. alman sart degil apple storedan falan bakarsin :)

bende avrupadayim alinca yazacagim zaten dobra dobra .
Sosyal ağlarda paylaş

biye ki abi

iphone 4e kadar olan tüm modelleri eziyo 5800 direk, nette bisürü
karşılaştırma var bi aç bak

iphone 4 vs 5800 yapınca da iphone4 1-2 özellik ile öne geçiyo, ekran falan filan ile.

zaten 5800de en başından beri olan multitask ve önkamera gibi özellikler daha yeni ekleniyor 4. jenerasyon iphonea

factlerle faln yazacak vaktim yok şimdi bu şekilde yazdım ama açıp bakarsan bulabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...