Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Hayır ben telefonu kapsız kullanıyorsam bu sorun mu degil mi onu soylesin yeter. Yani boyle bir BUG normal mi sizce? Resmen ilk kez iphone almayı dusunuyordum en sonunda nokianin 5 sene onceki ozelliklerini yakaladı diye ama bunda da boktan anten sorunu çıkarttı. Umarım duzgun bi fix falan olurda aklım rahat alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

buyutulen bir hata haterlar tarafindan su anda. yokmu boyle bir sey var ama poll larda cogu kisi hayir sorunum yok falan demis, ayrica genel kitle sanirim kapsiz zaten kullanmayacagim diyor olabilir, oyle olunca da sorun zaten otomatik cozumlenmis oluyor.

Kap kullanmak ya da sağına soluna "bug çözücü sticker" yapıştırmak zorunda hissetmiyorum ben kendimi, aynı şey başka bir telefonun başına gelse "ahah lan üretirken hiç mi bakmadınız" diye (bkz. bazı 5800'ların speaker'ının ters monte edilmesi ve bunun bir PENA ile 1 dakikada düzeltilebilmesi) damgayı vuruyordunuz da şimdi mi "haterlar büyüttü lan" oldu? Ne kadar fanboy varmış arkadaş, adamlar hakikaten iyi pazarlıyor. Keneftekini satsalar o da preorder alacak.

Ayrıca her zaman her yerde full reception var da sol eline alınca %80'e düşüyor gibi değil de, worst case düşünmek lazım bu tarz şeyleri. "Zaten zar zor çekiyordu, yanlış tuttum hepten kapandı" gibi. Özellikle Türkiye'de yaşayanlar için böyle en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

1.haklı olduğunuz yerler var..
2.abartmada rekor kırdığınız yerler de var..
3.teknolojiyi az biraz takip ediyorsanız apple'ın bu tip gadgetlarını ilk çıktığında almamayı öğrenmiş olmanız gerekirdi.. ipad de dahil olmak üzere.. bekleyin biraz..
almayanı dövmüyorlar korkmayın. 1milyon değil 10milyon kişi de almış olsa bu sizin de ürün çıkar çıkmaz almanızı gerektirmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

retro görünümlü cihazları ile ezseler ezseler eski ericssonları ezerler nokialar..

adamlar numunelik bir dişediş kapışacak kalitede rakip telefon bile çıkartamadılar.. hâlâ N8 diye symbian içinde yuvarlanıyorlar..

iphone'un yanına koyduğunda kapıştırabilecekleri bi tel yapsınlar.. sonra markalarla kafa bulmaya kasarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

retro görünümlü cihazları ile ezseler ezseler eski ericssonları ezerler nokialar..

adamlar numunelik bir dişediş kapışacak kalitede rakip telefon bile çıkartamadılar.. hâlâ N8 diye symbian içinde yuvarlanıyorlar..

iphone'un yanına koyduğunda kapıştırabilecekleri bi tel yapsınlar.. sonra markalarla kafa bulmaya kasarlar..

n900 dan haberin yok sanirim, cok komik kacmis yazdiklarin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...