Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

o zaman topigin ilk sorusunu sorayım. diger iphone baslıgında bahsetmistim zaten.

suanda telefonum yok. 1 tanesi bozuldu, digeri calındı. daha onceden ipodum da calinmisti. ben de ikisini birlestireyim bir iphone alayim diye dusunuyorum.

iphone 4 fiyatına baktım da diger iphoneların cıkıs fiyatı gibi sanırım bununki de. digerleri de ucuzlamıs. amerikada eger kontratsız satılırsa ilk zamanlar oradan getirtebilirim. onun dısında sizce iphone 3gs mi iphone 4g mi turkiyeden alınıcaksa? ozellikleri vs karsılastırarak. ne onerirsiniz. telefon olaylarını cok takip edemiyorum o yuzden iyi bilen birileri lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bir daha toparliyip sorayım.

simdi amerikada eger kontratsız satısı olursa, oradaki akrabalardan getirtebilirim 4g yi, turkiyede o kadar para vermeden. ama bu secenek olmadı diyelim. o zaman sizce ozellikleri de goz onunde bulundurursak 4g ye turkiyede o kadar para vereyim mi? yoksa 3gs ucuzlıyacagı icin "4g ye o kadar para bayma burda, degmez. git 3gs al" mi dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

bir daha toparliyip sorayım.

simdi amerikada eger kontratsız satısı olursa, oradaki akrabalardan getirtebilirim 4g yi, turkiyede o kadar para vermeden. ama bu secenek olmadı diyelim. o zaman sizce ozellikleri de goz onunde bulundurursak 4g ye turkiyede o kadar para vereyim mi? yoksa 3gs ucuzlıyacagı icin "4g ye o kadar para bayma burda, degmez. git 3gs al" mi dersiniz?

aradaki fark bir ucurum kadar olmayacagı icin yenisini alman mantıklı olur. 720p video kaydı icin bile farkı vermeye deger bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi degisiklikleri "zaten bekliyorduk bunlari" diyerek gormezden gelmeyin. piyasadaki en iyi alternatif 3gs'le zar zor kapisir, iphone 4 besyuzbinmilyon kere daha iyi.

ekrani daha iyi, pil omru daha iyi, kamerasi daha iyi, pil omru daha iyi, islemcisi daha iyi, daha hafif, bir tane daha sensoru var. daha ne istiyorsunuz insafsizlar
Sosyal ağlarda paylaş

şaşırtıcı ama müm'e katılamıyorum bu sefer..
Mum_Chamber said:

piyasadaki en iyi alternatif 3gs'le zar zor kapisir,

buna katılamıyorum..

3gs herhalde en azından son 6aydır falan alınması akıllıca olacak bi alet değildi.. işe yarar ama nispeten obsolete bi üründü..

devamında dediklerin doğru ama.. bi de moto'yu bekliyorum tabii yine.. 720p LAN diye reklamlarını yapıyorlardı zaten nicedir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...