Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon İndirimleri

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Genel başlığı var mı pek bakamadım ama bu yeni bir kampanya.

Linkten Uygunluk Durumuna Bakabilirsiniz: En az 150TLde 60TL indirim kuponu veriyor.

https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=27108990031

Teklif sadece 16 Ekim - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir ve 10.000 kuponla sınırlıdır.

(ufak bişey alacaksanız biraz indirim işte fazla bişey değil ama, ben ssd dönüştürücü aldım 240tan 180e indi asdf)

Shadow tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 2
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 17.10.2023 17:54 tarihinde dedi ki:

ulan amazondan dünyaları satın aldım uygun değilsin diyo. 

monitör aldım

ssd aldım

fotoğraf makinesi aldım

airfryer aldım

3 ayda bir kahve alıyom

elektrik süpürgesi aldım

işlemci aldım

aldım

aldım

ALDIM

NE İSİTYON DAHA BEZO 

Davulcum belli bir algoritması var sanırım, bi de Prime üye yapmak için az alışveriş yapmışlara veriyor olabilirler sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Agt kurye cok kotu ya cidden. Kolay Gelsin'den sonra muazzam bir düşüş. Gelirken aramaz, geliyoruz diye aramaz, ne zaman geleceği belli değil, amazonda perşembe teslim yazar, çarşamba akşam 9da çat diye gelir. Evde misin değil misin kontrol etmez. Ansizin sms gelir geldik yoktunuz diye. 

Whatsapp iletisim hattindan ve uygulama uzerinden "bakin kargo yarin teslim edilecek gozukuyor ben yarin evde yokum lutfen pazartesi günü getirin" diye uyardim tamam dendi, not alindi dendi, yine ertesi gün getirdiler. Canim cikti sonra o kargoyu alana kadar. 

Bi keresinde de yine bana sormadan, aramadan apartmanin altinda kuru temizlemeci var oraya birakmislar pakedimi sms geldi kuru temizlemeye biraktik diye. Yani bi kargo firmasinin yapmamasi gereken 5 şey varsa onlari yapiyolar, yapmasi gereken 1 şey var onu yapmiyorlar. Cidden daha kötüsünü görmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

AGT Kurye konusunda +1

Amazon gibi Müşteri Memnuniyetini ilk sıraya koyan bir firmanın TR'de hakkında onbinlerce şikayet olan bir kurye firması ile çalışması inanılmaz ya.

Son defasında AGT'den aradılar "Moto kurye kaza yaptı, size teslim edildi mesajı gelecek, dikkate almayın." dediler ve kargoyu neredeyse 1 hafta geç teslim ettiler. 

Sosyal ağlarda paylaş

AGT de benim en gicik oldugum sey cok bariz evde olmamiza, heryerde kamera + guvenlik vs olmasina ragmen "geldik fakat teslim edilemedi, tekrar denenecek" diye mesaj atmalari. 

Gelmediniz iste, biz .ictik batirdik, tuy diktik yetistiremedik, yarin gelicez kusura bakmayin diyin bu yalani soylemeyin iste. Su mesaji attiklari her seferinde iptal ettim siparisi, sistemden iptal etmediklerini de kapidan geri yolladim.

Musteri hizmetleri de otomatik mesaj yapacak bisey yok diyor, degistirsinler o zaman otomatik mesaji. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...