Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Kaliteli En Rahat Boxer markanız?

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Düğmeliler hiç rahat değil bence de. hele biraz dar kot pantalon giydiyseniz düğmeler de yer kaplıyor gereksiz kalabalık. ev içinde giyimi rahat ama bence.

lcwaikiki, defacto gibi ucuz boxer satanlar ise en low tier bence. tamam iş görüyor evet ama rahat hissettirmiyor. kağıt havlu giymiş gibi hissediyorum. götüne değer verenler ve imkanı olanlar daha kaliteli, yumuşak dokusu olan ürünleri tercih etmeli ?

Sosyal ağlarda paylaş

pololar dağılıyor demişinizx de ben 3x3 toplamda 9 tane almıştım indirimde hayvanlık edip 2-3 yıl önce asd, sadece 1 tanesinde lastiğin altında ufak bi yırtık gördüm diğerleri de renkleri biraz solsa da patlak çatlak yok.

başka birkaç bu tip sıkı boxer denediydim de hiçbirinde rahat edememiştim, bu baya rahat ilginç bir şekide

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Gungor dedi ki:

her ne kadar utansam da kumaş kalitesi hasebiyle, dagi. tekstilden biri olarak söylüyorum, boxer bir yana modal olan her şeyini alın yapıştırın.

Dagi’nin utanilacak yani nedir hic bilmiyorum ?

ps modal ne

neutrino tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Önce sağlıklı ve sağlıksız kumaş türlerini araştırın. Sonra kumaş içeriğini bilmediğiniz ve uygun olmayan ürünlerden kaçının. Pamuk, modal, yün, kaşmir, kenevir, ipek kumaş türleri sağlıklı ve doğal olanları. 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...